Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14398 miejsce

Elżbieta Mielczarek wystąpi w łódzkim Pałacu Połączonych Pasją

Fundacja "Połączeni Pasją" zaprasza do Muzeum Miasta Łodzi na występ Elżbiety Mielczarek, który rozpocznie się 23 stycznia o godz. 19. Dochód z koncertu tradycyjnie zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację podopiecznych fundacji.

Plakat / Fot. mat. organizatoraW styczniu w Muzeum Miasta Łodzi odbędzie się występ urodzonej w Łodzi Elżbiety Mielczarek, polskiej piosenkarki, która w latach 80. była nazywana "pierwszą damą bluesa". Jej kariera potoczyła się niespodziewanie dla jej fanów. Będąc u szczytu sławy przestała koncertować, w 1987 r. wyjechała z Polski, za sprawą nauczyciela medytacji Olego Nydahla przeszła na buddyzm i zajęła się profesjonalnie medycyną chińską. Od 2000 r. koncertuje ponownie przede wszystkim przed publicznością w Polsce i w Niemczech, gdzie używa pseudonimu Estiny.

W marcu 2012r. wydała swoją pierwszą studyjną płytę pt. "ElaeLa". Podczas spotkania charytatywnego zorganizowanego przez Fundację "Połączeni Pasją" publiczność na pewno usłyszy utwory z płyty "ElaeLa", a także jej największe przeboje sprzed lat m.in. "Poczekalnia PKP" czy "Hotel Grand".

Na pewno warto przekonać się o niezwykłości tej artystki na żywo. Aby to uczynić, wystarczy zakupić bilet i być w Muzeum Miasta Łodzi 23 stycznia, od godziny 19.

Elżbieta Mielczarek - "Poczekalnia PKP"


Bilety w cenie 50 zł można kupić w: Strefie Biletów, ul. Piotrkowska 59 (rezerwacja również on-line w serwisie www.strefabiletow.pl), "Ewa Stemple", ul. Gdańska 63 oraz Sklep Muzyczny "Ale jazz!", ul. Rewolucji 1905r. 78/80.
Przed występem widzowie zobaczą artystów z "Integracyjnej Grupy Teatralnej TON", pod kierownictwem Sylwii Maszewskiej. Po koncercie organizatorzy zapraszają na specjalnie przygotowany poczęstunek.
Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.