Facebook Google+ Twitter

Emeryci, uważajcie na naciągaczy

Wiadomo, że czasy w których żyjemy nie należą do łatwych. Każdy w pewnym stopniu odczuwa skutki kryzysu. Okazuje się że jest pewna grupa osób zadowolona z tego stanu rzeczy, to naciągacze.

Nie tylko sklepy kuszą nas okazjami i promocjami nowy sposób na wyciągnięcie od nas gotówki to tak zwane prezentacje. Za udział w prezentacji otrzymać można super gratisy np. noże, kosmetyki, drobne AGD.

Dosyć ciekawy jest mechanizm spotkania, w którym uczestniczymy, moim zdaniem wszystko opiera się na autosugestii. Najpierw grupie osób w przedziale wiekowym około 65 lat uświadamia się ich dolegliwości, póżniej mocno współczuje z powodu kolejek u lekarzy i totalnego wyzysku. Na koniec pada nazwa leku który jest panaceum na wszystkie dolegliwości. Kiedy zaufanie ludzi zostaje zdobyte, następuje kulminacja - niezwykła loteria. Jeśli nas wylosują możemy cudowny lek kupić nie za 4 tys złotych,tylko za 2 tys. "Szczęśliwcy" są zapraszani do osobnego pomieszczenia, w którym podpisują umowę kupna specyfiku.

Nie wierzyłam własnym oczom, ludzie naprawdę to robią. O słodka naiwności, taki prezent-kremik nie kosztuje 30 euro tylko 5 zł i jest produkowany w Polsce. Nie ukrywam - byłam świadkiem ciekawego przedstawienia, żal mi tylko ludzi,którzy za cenę własnego zdrowia oddali by wszystko.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

OBSERWATOR Z ONZ
  • OBSERWATOR Z ONZ
  • 03.03.2012 05:27

pomimo usilnych starań komentarzy i komentatorów brak.
a jak już który się pojawi, to kowajczyk zgłasza do usunięcie.
oto przykład, co usunięto:\

jacek Dzisiaj 21:24
Jadwiga Kowalczyk Wczoraj 12:02 pisze - Są dwa sposoby na pozbycie sie natrętów...

a jaki jest sposób na takiego natręta jak ty?
wszyscy mają cię dość a ty ciągle włazisz na w24

myNaród Wczoraj 21:21

"kowalczyk,
Naród cię widzi.
pamiętaj i się zachowuj"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ludzie nie tylko podpisali umowy które im podsunięto,niektórzy od razu dali się namówić na degustację cudownego leku,tyle się mówi o młodzieży ,która sięga po dziwne preparaty w tym świetle rozsądek powinien moim zdaniem towarzyszyć wszystkim bez względu na wiek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Promocje" i okazje nie do odrzucenia obejmowały dawniej komplety garnków, poterm wełnianą pościel, a teraz czytam i-oczom nie wierzę - leki?

Są dwa sposoby na pozbycie sie natrętów, oferujacych cudowne spotkania: funkcja blokada rozmowy w telefonie i łańcuch w drzwiach, żeby "toto" (eleganckie, wyszczekane i nachalne) nie wlazło do mieszkania. Warto też zdjąc wizytówkę z nazwiskiem z drzwi. Listonosz i tak wie, gdzie kto mieszka :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.