Facebook Google+ Twitter

Emerytury wzrosną o 71 zł, ale nie wiadomo kiedy

Już na początku roku, rząd planuje zająć się podwyżką emerytur. Emeryci dostaną o 71 zł więcej, a nie jak początkowo planowano - 68 zł.

http://en.wikipedia.org/wiki/File:50zl_r.jpg / Fot. http://www.nbp.pl, domena publicznaTrudno powiedzieć kiedy emerytury wzrosną. Premier obiecywał podwyżki w marcu, ale jak donosi "Rzeczypospolita", ZUS poinformował, że wyższego poziomu świadczenia może nie otrzymać wtedy prawie 7,5 mln osób. Wiceprezes ZUS, Elżbieta Łopacińska zaproponowała, aby emeryci otrzymali podwyżki w maju.

Czytaj także: ZUS ostrzega: Podwyżka emerytur będzie, ale później

Jak informuje Gazeta Prawna, 3 stycznia projekt trafi na posiedzenie rządu, potem zajmie się nim Sejm, a w lutym ZUS wyliczy podwyżki według nowych zasad. Jeśli tak się stanie, być może emeryci otrzymają wyższe świadczenia jeszcze w marcu.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

ola
  • ola
  • 12.01.2012 19:36

Ja przez dłuższy czas też na lokatach oszczędzałam, ale ostatnio stwierdziłam, że realny zysk z nich jest za maly, więc część oszczędności przerzuciłam na fundusze w noble. Mam nadzieję, że jak za kilka lat wszystko się poskłada, to pokaźna sumka wyjdzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Agnieszla
  • Agnieszla
  • 12.01.2012 16:27

Emerytury... śmiechu warte. Sami sobie nei odłożymy to starość nie będzie złota... tylko bardzo smutna. Ja już odkładam na lokacie, a zastanawiam stale nad czymś nowym. Jak sam sobie nie odłożysz to nie licz na to, że ktoś coś Ci da.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.