Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5685 miejsce

Emi Band - zaskakujący debiut na śląskiej scenie muzycznej!

'Ja Poczekam' to tytuł płyty debiutującego na śląskiej scenie zespołu Emi Band. Grupa ta, pomimo niespełna rocznego stażu, zdobyła już serca wielu fanów muzyki rozrywkowej w Polsce i zagranicą.

Emi Band powstał z inicjatywy wokalisty Michała Nieroby i gitarzysty Edka Sikory. Po sześciu miesiącach pracy jako duet muzycy zaprosili do współpracy wokalistkę Michalinę Starostę i skupili się na pracy nad płytą i intensywnym koncertowaniu (nierzadko w składzie poszerzonym o perkusistę i basistę).
Wydany w zeszłym roku singiel ‘Ja Poczekam’ trafił na listy przebojów w krajowych i zagranicznych rozgłośniach radiowych, w kilku z nich osiągając podium i utrzymując się na nim przez wiele tygodni.
Zespół zagrał doskonale przyjęte koncerty, między innymi na Śląskiej Gali Biesiadnej w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, Dniach Bytomia, Dniach Piekar Śląskich oraz kilkanaście bardziej kameralnych koncertów w Polsce i w Niemczech.
W grudniu 2015, w miejsce Michaliny Starosty, do Emi Band dołączyła Aldona Zemła – wokalistka obdarzona charakterystycznym, ciepłym głosem i w tym składzie zespól nagrał swoją debiutancką płytę.

Płyta Emi Band ‘Ja Poczekam’ zawiera 14 kompozycji, z których każda ma szansę stać się wielkim przebojem, gdyż zapada w pamięć już po pierwszym przesłuchaniu. Na płycie dominują ciepłe, romantyczne klimaty, ale nie brakuje także rytmicznych, tanecznych utworów. Piosenki szczycą się również skłaniającymi do refleksji, ciekawymi, niebanalnymi tekstami, z którymi każdy słuchacz może się identyfikować.

Oto pierwszy singiel zespołu 'Ja Poczekam' zarejestrowany podczas Śląskiej Gali Biesiadnej 2015 w Zabrzu.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.