Facebook Google+ Twitter

Emigracja? Porozmawiajmy o samotności w Walentynki

PCZS - organizacja non-profit, działająca na rzecz edukacji i profilaktyki zdrowotnej młodych Polaków w Wielkiej Brytanii, 14 lutego udostępni polskim emigrantom zarobkowym w Europie swoją "Jasnoniebieską Linię".

Polskie Centrum Zdrowia Seksualnego w Londynie / Fot. PCZSW związku z udzielającą się powszechnie euforią szczęścia i spełniającej się miłości w dniu św. Walentego Polskie Centrum Zdrowia Seksualnego w Londynie, organizacja non-profit działająca na rzecz edukacji i profilaktyki zdrowotnej młodych Polaków żyjących i pracujących w Wlk. Brytanii, począwszy od roku 2009 udostępnia 14 lutego swój telefon zaufania wszystkim polskim emigrantom zarobkowym w całej Europie, którzy są i czują się pozostawieni samym sobie w dobie globalnego kryzysu ekonomicznego.

Z psychologicznego punktu widzenia ważną rzeczą jest szerokie spojrzenie na to niewątpliwie istotne pod względem ogólnospołecznym święto. Dlatego dzięki akcji "Porozmawiajmy też o samotności w Walentynki" ludzie przygnębieni czy cierpiący z powodu samotności, m.in. w obliczu rosnących obaw o pracę w City, nie będą sami w konfrontacji z falą walentynkowych bodźców miłosnych.

By pomóc tym osobom przejść przez ten dzień z nadzieją nie tylko na miłość, ale i na pozytywne uczucia oraz podzielić się przemyśleniami na temat swej samotności oraz obawami związanymi z ryzykiem utraty pracy. "Jasnoniebieska Linia" (telefon londyński: 020 32 866 722 + globalny skype: pczs_org ) czynna będzie w Walentynki od samego rana do samego wieczora, w godzinach 11am - 5pm czasu GMT.

Dyżur prowadzić będzie doświadczony psycholog specjalizujący się m.in. w psychoterapii oraz problematyce związków międzyludzkich - Marta Głowacka, członkini PCZS praktykująca na Wyspach Brytyjskich w Poradni Psychologicznej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

owszem

Komentarz został ukrytyrozwiń

ciekawe

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.