Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2815 miejsce

Emilia Madej-Jarzębska: „Klienci są moją największą inspiracją“

It's my t-shirt! współpracuje z czterema butikami, produkty można bardzo często podziwiać na targach mody. Okazja była m.in w Warszawie na Placu Unii Lubelskiej w ramach eventu „Mokotowskie spotkania“ i na targach „Mustache“ w Gdańsku.

Marka It's my t-shirt! to autorski projekt Emilii Madej-Jarzębskiej. Niezwykle kreatywna osoba, pełna pozytywnych emocji. Swoją pierwszą koszulkę zaprojektowała dla koleżanki na prezent. Od tego wszystko się zaczęło.
Projekt: It's my t-shirt! / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane przez
Koszulki marki It's my t-shirt! to połączenie trzech bardzo ważnych dla Pani czynników: mody, indywidualności i twórczego myślenia. Czy połączenie takich komponentów bywa czasem trudne?

-Bardzo trudne. Wydaje mi się, że najtrudniejsze w mojej pracy.

Kiedy zaprojektowała Pani swoją pierwszą koszulkę?

-Pierwszą koszulkę zaprojektowałam dla swojej przyjaciółki Agaty. Było to nasze wspólne zdjęcie – selfie z telefonu przeniesione prosto na t-shirt :) był to czarno-biały malunek, a jedyne co było w kolorze, to jedna z rzeczy, która nas łączy – czerwone usta.
Zawsze lubiłam malować czy szydełkować. To była moja własna forma relaksu, ucieczka od natłoku obowiązków w pracy. Na początku efekty mojego hobby pokazywałam na portalu społecznościowym. Reakcja moich znajomych była niesamowita! Wszyscy byli zachwyceni. Z czasem pojawiły się pytania, czy mogłabym "po koleżeńsku" namalować komuś koszulkę.

Jak można przeczytać na Pani stronie, na początku projektowanie było dla Pani odskocznią od codziennej monotonii. Pamięta Pani moment, w którym stało się pracą?

-Tak, pamiętam. Chciałam zrezygnować z pracy, tak więc pomyślałam że może warto spróbować rozkręcić własny biznes. I tak przy wsparciu męża i przyjaciółki postanowiłam zamienić hobby na pracę.

Z czasem okazało się, że Pani produkty zyskały szerokie grono fanów. Pamięta Pani, jaki wzór zrobił na odbiorcach największe wrażenie?

-Tak, są to skrzydła w kolorze czarnym, bądź srebrno-złote.

Zdarza się Pani czasem, że projektuje koszulki na specjalne zamówienie? Przyszedł już ktoś do Pani z konkretnym pomysłem i poprosił o wykonanie projektu?

-Tak. I takie właśnie jest moje główne założenie. Chcę realizować indywidualne t-shirty swoich klientów i to w tej pracy jest najfajniesze.

Co jest Pani ulubionym motywem? Co najczęściej maluje Pani na koszulkach?

-Moim ulubionym motywem jest czaszka meksykańska. A najczęściej maluję wcześniej wspomniane, ukochane przez moich Klientów skrzydła :)

Jaki jest ulubiony motyw Pani klientów?

-Są to skrzydła czarne bądź srebrno-złote. To wzór, o którym wspominałam wcześniej. On zrobił największe wrażenie na moich odbiorcach.

Czy prawdą jest, że największym powodzeniem cieszą się t-shirty z przesłaniem? Ma Pani swoją ulubioną sentencję?

-Tak, młode dziewczyny bardzo często pytają o t-shirt z przesłaniem. Moją ulubioną sentencją jest „Do odważnych świat należy“ Bardzo często ją powtarzam mojej córce.
Emilia Madej-Jarzębska - autorka projektu It's my t-shirt! / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane przez Emilię Madej - Jarzębską
Jakie produkty, oprócz koszulek jeszcze zdarza się Pani projektować? Trudniejsze jest zaprojektowanie koszulki, czy np. czapki, bądź torby? A może nie ma to dla Pani większego znaczenia?

-Projektuje też torby bawełniane, czapki, koszule, a teraz do mojej kolekcji dołączyły sukienki. Jeśli chodzi o torby czy czapki nie jest to trudniejsze. Koszule i sukienki są już dużym wyzwaniem.

Jaki motyw cieszy się tego lata największym zainteresowaniem?

-Czaszka meksykańska i skrzydła.

Często można spotkać Panią na targach mody, gdzie prezentuje i sprzedaje Pani swoje produkty. Taka okazja była m.in na „Moktowskich spotkaniach“ w Warszawie. Gdzie jeszcze będzie można w najbliższym czasie Panią zobaczyć?

-Tak. Uwielbiam jeździć na targi mody. Jest to okazja do poznania swoich klientów ale też do poznania wielu projektantów oraz do nawiązania współpracy. Uwielbiam spotkania z Klientami, ich historie, pomysły!
W lipcu byłam na targach „Mustache“ w Gdańsku. W sierpniu wybieramy się poraz kolejny na „Mokotowskie spotkania“. Już teraz zapraszam wszystkich :)

Lubi Pani rozmawiać z klientami? Co najbardziej podoba się Pani w tego typu spotkaniach?

-Jestem osobą bardzo kontaktową, uwielbiam rozmawiać. Najbardziej podoba mi się to, że można poznać przeróżnych ludzi. Nikt inny, tylko właśnie moi Klienci są dla mnie największą inspiracją.

W jakich warunkach najczęściej przychodzi Pani do głowy pomysł na nowy motyw?

-Ciężkie pytanie. Najczęściej chyba bywa tak, że mam pomysł na coś konkretnego a w trakcie malowania go zmieniam, coś dodaje.
Projekt: It's my t-shirt! / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane przez It's my t-shirt!
Czym najczęściej lubi się Pani insnpirować?

-Oczywiście modą.

Czy podczas tworzenia koszulek czuje się Pani spełniona? Jest Pani szczęśliwa?

-Tak. Ale jestem osobą, której zawsze jest mało wiec ciągle szukam pomysłów. Na początku malowałam tylko na koszulkach a teraz już są torby, czapki, koszule, sukienki. Jestem w fazie projektowania kolekcji dziecięcej, więc będzie się działo ;]

Pani motto życiowe to…
Projekt: It's my t-shirt! / Fot. Zdjęcie nadesłane przez It's my t-shirt!
-Też się powtórzę: „Do odważnych świat należy!“

(Rozmawiała Mariola Morcinková)Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.