Facebook Google+ Twitter

Emmanuelle Seigner i Apollo440 na Targowa Street Festiwal w Łodzi

W dniach 6-8 lipca w Łodzi odbędzie się IV edycja Festiwalu Targowa Street. To okazja do spotkania Emmanuelle Seigner, Romana Polańskiego, Apollo 440, HBlockx, Beatrice Kruger, Richarda Bricka, Łąki Łan, Che Sudaka czy Asian Dub Foundation.

Emmanuelle Seigner / Fot. mat. organizatoraW piątek 6 lipca na dziedzińcu łódzkiej "Filmówki" wystąpi Emmanuelle Seigner, żona jednego z najwybitniejszych absolwentów łódzkiej filmówki oraz honorowego obywatela Miasta Łodzi - Romana Polańskiego.

Następnego dnia Emmanuelle Seigner i Romana Polańskiego będzie można spotkać podczas Lekcji Kina z Mistrzami. W ramach tej części festiwalu będzie można również spotkać się z Richardem Brickiem - współproducentem trzech filmów Woody’ego Allena – „Przejrzeć Harry’ego” „Celebrity i „Słodki drań” oraz Beatrice Kuger, która przeprowadziła castingi m.in. do takich filmów jak "Zakochani w Rzymie" Woody'ego Allena czy "The Wholly family" Terry'ego Gilliama, „Casino Royale”, „Ocean’s Twelve”, „Pachnidło”, „Anioły i Demony”, „Listy do Julii”, „Nine: Dziewięć”, „Pokój z widokiem”.

W sobotę i niedzielę (7 i 8 lipca) na scenie na ulicy Targowej zagrają: Apollo 440 (znani z przeboju "Ain't Talkin' 'bout Dub"), HBlockx - niemiecki zespół rockowy, który był inspiracją dla m.in. Linkin Park, polski Łąki Łan, kolumbijsko – argentyński Che Sudaka, bośniacki Dubioza Kolektiv czy brytyjski Asian Dub Foundation prezentujący splot ragga i jungle z dub-basem.

Apollo 440 - "Ain't Talkin' 'Bout Dub"


Więcej informacji o Festiwalu na www.targowafestival.pl oraz www.facebook.com/targowastreet

Dwudniowe karnety na wszystkie koncerty w cenie od 59 zł oraz bilety jednodniowe w cenie od 36 zł dostępne są w Ticketpro - Tutaj

Osobno można nabyć bilety na koncert inauguracyjny (liczba miejsc ograniczona ok. 600).

Na część filmową (projekcje, spotkania otwarte, miasteczko festiwalowe) - wstęp wolny.

Program Festiwalu umieszczony jest TUTAJ

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.