Facebook Google+ Twitter

Emmanuelle Seigner i Roman Polański na Targowa Street2012

W związku z pogorszeniem stanu zdrowia, Lalo Schifrin odwołal koncert w Łodzi. Gwiazdą, która zainauguruje IV edycję Targowa Street2012 będzie Emmanuelle Seigner wraz z zespołem.

Już 6 lipca na dziedzińcu łódzkiej "Filmówki", zgromadzona publiczność zostanie przeniesiona w świat muzyki francuskiej. Jak wiadomo Seigner, jest żoną naszego rodaka, jednego z najwybitniejszych absolwentów łódzkiej filmówki oraz honorowego obywatela Miasta Łodzi - Romana Polańskiego.

To właśnie dzięki niej, będzie można spotkać tą parę podczas organizowanego w naszym mieście w dniach 6-8 lipca Targowa Street2012. Polańskiego prócz koncertu inauguracyjnego (6 lipca) będzie można spotkać następnego dnia podczas Lekcji Kina z Mistrzami. W tym samym czasie, Seigner spotka się z wielbicielami jej kunsztu aktorskiego i muzycznego.

Jako aktorka Seigner występowała z taki gwiazdami jak, Harrison Ford czy Johny Depp, zdobywając dwie nominacje do Cezara. Jest rozpoznawalna dzięki rolom w takich filmach jak "Frantic", "Dziewiąte wrota" czy w produkcji Skolimowskiego "Essential Killing".

To nie wszystkie atrakcję, które czekają na osoby które wybiorą się na Festival. 7 i 8 lipca ulica Targowa zostanie zamknięta a na scenie zagraja: Apollo 440, HBlockx, Łąki Łan, Che Sudaka, Dubioza Kolektiv czy Asian Dub Foundation, supportowane przez Magister Ninja i The Washing Machine.

Szczegółowy program już niebawem. Karnety i bilety już w sprzedaży na TicketPro. Spotkania R. Polańskim, E. Seigner, R. Brickiem i innymi gośćmi festiwalu są bezpłatne.

Więcej informacji o Festiwalu na www.targowafestival.pl oraz www.facebook.com/targowastreet


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.