Facebook Google+ Twitter

Emocjonujący weekend Gosi Rdest w Formule 4

Rywalizacja najlepszych młodych kierowców w międzynarodowym cyklu wyścigów Formuły 4 nabiera tempa. Reprezentantka Polski i jedyna przedstawicielka płci pięknej w F4, Gosia Rdest, kolejny weekend na torze może zaliczyć do udanych.

Trzecia runda wyścigów Formuły 4 odbyła się na torze Snetterton w Wielkiej Brytanii. Weekendowe zmagania bolidów przyniosły wiele emocji. Szczególnie udany dla polskiej zawodniczki był pierwszy wyścig, w którym Gosia zdołała wyprzedzić 4 rywali i z 20 miejsca przesunąć na 16 lokatę, którą utrzymała do końca pomimo zaciekłych ataków rywali. Dzięki brawurowej jeździe Małgosia utrzymała prowadzenie w klasyfikacji nagrody „Who Zoom Award”, która zostanie przyznana zawodnikowi z największą liczbą udanych manewrów wyprzedzania w przeciągu całego sezonu. W pozostałych dwóch wyścigach Małgosia zajęła 18 i 15 miejsce. W klasyfikacji generalnej Formuły 4 Polka utrzymuje 18 lokatę.

To był kolejny bogaty w nowe doświadczenia weekend na torze. - powiedziała po wyścigach Małgosia. Cieszę się z nawiązanej walki i faktu, że udało mi się wyprzedzić tylu świetnych kierowców. Z niecierpliwością czekam na kolejne zawody! Na razie wracam na uczelnię do Krakowa, żeby zdać ostatnie egzaminy, a potem z powrotem na tor.

Kolejne zmagania Formuły 4 odbędą się już 6 lipca na torze Oulton Park.
Wyniki sportowe Gosi można śledzić na stronie internetowej – www.gosiardest.pl
oraz na Facebooku: Gosia Rdest – Life is a Race

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.