Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15962 miejsce

Empik nie chce książki o matce Madzi, Katarzynie W.

Jak już informowaliśmy, Izabela Bartosz, redaktor naczelna czasopisma "Gala", napisała książkę o Katarzynie W., matce sześciomiesięcznej Madzi z Sosnowca, tragicznie zmarłej w styczniu tego roku. Dystrybucją książki "Wybaczcie mi" miał być Empik, który już ogłosił jej przedsprzedaż.

Okładka książki o Katarzynie W. / Fot. EmpikTymczasem "Super Express" w swoim wydaniu internetowym doniósł w poniedziałkowy wieczór (9 kwietnia 2012 r.), co następuje: "Publikacja "Wybaczcie mi" wywołała burzę. Internauci byli tak zażenowani, że zbojkotowali książkę. Empik wycofuje się z przedsprzedaży pozycji o Katarzynie Waśniewskiej wartej niecałe 32 złote.

- Co teraz myśli? Jak chce żyć dalej? Czego żałuje? Ta książka nie jest próbą wyjaśnienia, co się stało 24 stycznia, w dniu śmierci małej Madzi. To raczej próba spojrzenia w duszę młodej kobiety, która potrafiła kłamać tak przekonywająco, że nie było nikogo, kto by jej nie uwierzył - tak jeszcze niedawno Empik reklamował książkę "Wybaczcie mi". (...) Internauci nie zostawili na książce suchej nitki. Padły także negatywne komentarze pod względem Empiku, który książkę wprowadził do przedsprzedaży".

Empik szybko zareagował i wycofał książkę Izabeli Bartosz z przedsprzedaży, ponieważ liczy się ze zdaniem klientów.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Agnes
  • Agnes
  • 13.04.2012 22:01

Sporadycznie kupowałam czaspopismo "Gala" jednak już nigdy więcej. Zastanawiam się, czy redaktor naczelna jest w tak kiepskiej sytuacji finansowej, że postanowiła napisać książkę o Waśniewskiej- psychopatce!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
magda
  • magda
  • 10.04.2012 16:37

Cieszę się, że empik wycofał to "coś" co niby zwie się książką. Bardzo często robię zakupy w tej sieci i z pewnością bym z nich zrezygnowała jeśli ktoś zdecydowałby się promować morderców dzieci. Opinia publiczna już postawiła krzyżyk na tej kobiecie. Gdyby przyjęła inną postawę pewnie skończyłoby się na tym, że każdy by zapomniał. W pracy słyszę, że ludzie mają tego dosyć, dziecko umiera, a ona sobie teatrzyk z tego urządza. Nekrobrytka...

Komentarz został ukrytyrozwiń
IICCA
  • IICCA
  • 09.04.2012 22:53

Niestety, w jej zeznania to wierzyła chyba tylko prasa i policja. Bo ja od pierwszego publicznego występu matki małej Madzi wiedziałem że kłamie o zaginięciu córki. Zresztą wyrażałem tę opinię w komentarzach, co bulwersowało innych komentujących. Padały stwierdzenia, że matka nie może wyrządzić szkody swojemu dziecku i na tym głównie opierano domniemanie o jej niewinności (zresztą wg prawa to nadal jest niewinna).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podaję link do artykułu w SE:
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/nie-chca-ksiazki-o-katarzynie-wasniewskiej-empik-nie-bedzie-sprzedawal-ksiazki-wybaczcie-mi_250386.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.