Facebook Google+ Twitter

ENEMEF: Czy "Najbardziej Oczekiwane Filmy Wiosny" nie zawiodły?

Do wyczekiwanych filmów, których projekcje mogliśmy obejrzeć, m.in. w rzeszowskim Multikinie, podczas nocy filmowej z 28 na 29 marca, należały(w kolejności): “Witaj w klubie”, “Ona”, “Tylko kochankowie przeżyją” oraz “Co jest grane, Davis?”

 / Fot. brakFabuła “Witaj w klubie”, to historia mężczyzny, oparta na prawdziwych wydarzeniach, który rozpoczyna walkę z AIDS na szeroką skalę, po tym jak dowiaduje się, że jest nosicielem wirusa HIV. Rewelacyjne role odegrane przez Matthew McConaughey i Jared Leto.

Kolejny film przeniósł nas nieco w przyszłość i ukazał niewyobrażalną dotąd miłość pomiędzy człowiekiem a głosem wysoce zaawansowanego i intuicyjnego systemu operacyjnego. Sama idea stworzenia tego typu obrazu miłości przeraża, ale jednocześnie zachwyca.

Natomiast dwie ostatnie twórczości filmowe, które mieliśmy okazję obejrzeć, nie należą do filmów, które w szczególny sposób mnie zachwyciły. Poza świetną rolą Toma Hiddlestona w “Tylko kochankowie mogą przeżyć”, moja subiektywna ocena tych projekcji jest bardzo negatywna. Być może powodem jest fakt, że nie do końca zrozumiałam, co autorzy mieli na myśli, tworząc tego typu utwory.

Reasumując, pierwsza połowa nocy filmowej przebiegła szybko i przyjemnie z mnóstwem przeróżnych odczuć w trakcie samego oglądania, natomiast w drugiej części biłam się z myślami, żeby wytrwać do końca seansu i nie wyjść przed jego zakończeniem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

miałem to samo :) ze spaniem - około 4-5 rano :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.