Facebook Google+ Twitter

ENEMEF: Europejskie Kino Grozy. Rozdaliśmy zaproszenia, sprawdź pocztę wewnętrzną!

"Rec", "Kobieta w czerni", "Oczy Julii" oraz "Łowca trolli" to najnowsza propozycja ENEMEF. 20 kwietnia o godzinie 22 spotykamy się na maratonie filmowym spotykamy się w kinie grozy. Rozdaliśmy zaproszenia. Sprawdź pocztę wewnętrzną, dowiedz się, czy dostałeś podwójny bilet na maraton filmowy.

 / Fot. plakatENEMEF: Noc Europejskiego Kina Grozy to propozycja dla tych, którzy lubią się bać a jednocześnie cenią posępny klimat oraz stopniowo narastające napięcie bardziej niż efekciarskie sztuczki. Ten maraton to dowód na to, że europejscy twórcy opanowali do perfekcji umiejętność obnażania naszych najskrytszych fobii i obaw. Pokazane zostaną filmy oryginalne, groźne, klimatyczne, mroczne i poruszające.

Odbiór biletów w dniu maratonu filmowego, od godziny 19, na nazwisko. Do osób, które otrzymały zaproszenia, wysłaliśmy powiadomienia na pocztę wewnętrzną.W repertuarze znalazły się: premierowy pokaz najnowszej, trzeciej części hiszpańskiego hitu "Rec" oraz trzy filmy, które weszły na ekrany polskich kin w ciągu kilku ostatnich miesięcy: tajemnicza i ciesząca się znakomitymi opiniami "Kobieta w czerni", niepokojące "Oczy Julii" oraz ciekawostka z Norwegii, czyli "Łowca trolli". Ta noc to doskonała okazja, aby przekonać się, że również w tym gatunku kino europejskie potrafi zaskoczyć i w niczym nie ustępuje amerykańskim produkcjom.

Dla naszych autorów mieliśmy podwójne zaproszenia!


Multikino w Krakowie - 2x2 (dwa podwójne zaproszenia)
Multikino Pasaż we Wrocławiu -1x2 (jedno podwójne)
Multikino w Rzeszowie - 1x2 (jedno podwójne)
Multikino Wola w Warszawie - 1x2 (jedno podwójne)
Multikino Ursynów w Warszawie - 1x2 (jedno podwójne)


Bilety trafią do autorów, którzy mają przynajmniej status Debiutanta, uzupełniony profil (imię, nazwisko, zdjęcie), nr telefonu i zadeklarują opisanie wrażeń z imprezy.

 / Fot. .Więcej informacji na temat tego ENEMEFu, cen biletów, jak również głosowanie na kolejność emisji filmów znajdziecie pod adresem: ENEMEF. Na stronie można również: zagłosować na repertuar kolejnych ENEMEFów, zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem.
Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 14.04.2012 15:10

Bardzo proszę o podwójne zaproszenie do kina na Woli. Może tym razem zostanę wreszcie wysłuchany?

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja z chęcią wybiorę się do krakowskiego Multikina. Również deklaruję napisanie relacji z ENEMEF-u.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Poproszę zaproszenie do Multikina na Woli. Deklaruje napisanie relacji. Dziękuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.