Facebook Google+ Twitter

Enemef Grozy zakończony

Wczoraj, w czterech miastach Polski, odbył się kolejny Nocny Maraton Filmowy. Tym razem pod hasłem: 'Noc Grozy i Horrorów'.

Maraton zaczynał się o 23.15 (z wyjątkiem Łodzi, gdzie wystartował minutę przed północą) i trwał aż do godziny 7 rano. Wytrwali nocni kinomaniacy mieli okazje zobaczyć: Omen, Wzgórza mają oczy, Demon oraz oparty na grze komputerowej horror Silent Hill. Humory dopisywały wszystkim.

Logo EnemefWarto wspomnieć, że cena biletu wynosiła tylko 25 złotych, więc jedynym problemem było wytrzymanie do siódmej nad ranem. Niektórzy nie mieli zamiaru się męczyć i po prostu przynieśli do kina poduszki. Inni z kolei dzielnie dotrwali do końca. Teraz przychodzi nam tylko czekać na kolejny Maraton. Co będzie w repertuarze? Organizatorzy intensywnie nad nim myślą, na razie nie znamy żadnych szczegółów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Miałem iśc na ten ENEMEF ale praca ważniejsza- w sobote na godz.8. Czekam więc na następne :) Acha i warto wspomnieć - to czego tu zabrakło - że jeśli się użytkownik zarejestruje na stronie enemefu (i poda swój nr. komórki) to moze dostać w drodze losowania smsa z info że może kupić bilet za 20 lub nawet 15zł :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.