Facebook Google+ Twitter

ENEMEF: Maraton Niezniszczalnych. Mamy bilety dla mieszkańców Poznania, Trójmiasta i Katowic

ENEMEF: Maraton Niezniszczalnych to propozycja dla miłośników kina akcji. W programie cztery filmy: "Niezniszczalni", "Niezniszczalni 2", "Niezniszczalni 3" i "Plan ucieczki". Maraton odbędzie się 15 sierpnia.

 / Fot. ENEMEFENEMEF: Maraton Niezniszczalnych to propozycja dla miłośników kina akcji. Za tę mocną serię odpowiedzialny jest sam Sylvester Stallone, odtwórca legendarnych postaci Rocky'ego i Rambo. Udało mu się stworzyć zapierające dech w piersiach filmy o bogatej fabule, w których najważniejsi są główni bohaterowie - outsiderzy, który nie boją się nawet najbardziej niebezpiecznych zadań. Na ekranie można zobaczyć ikony kina akcji m.in: Arnolda Schwarzeneggera, Mela Gibsona, Jean-Claude Van Damme'a, Bruce'a Willisa, ale także ich godnych następców Jeta Li czy Jasona Stathama. W repertuarze znalazły się filmy:

- "Niezniszczalni"
- "Niezniszczalni 2"
- "Niezniszczalni 3" (PREMIEROWO)
- "Plan ucieczki"

ENEMEF: Maraton Niezniszczalnych odbędzie się 15 sierpnia 2014 r. (piątek) w 23 kinach sieci Multikino. Dla naszych autorów mamy zaproszenia w następujących kinach:

- Multikino Poznań Malta - jedno podwójne zaproszenie.
- Multikino Katowice - jedno podwójne zaproszenie.
- Multikino Gdańsk - jedno podwójne zaproszenie.

Na zgłoszenia czekamy do 13 sierpnia do godziny 13. Bilety przyznamy wyłącznie autorom, którzy mają uzupełniony profil (czytelne zdjęcie profilowe, imię i nazwisko, dane kontaktowe, numer telefonu). Prosimy o wskazywanie w komentarzach kina i terminu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Oglądałem obie części, ale trzy na raz to już prawdziwa młócka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.