Facebook Google+ Twitter

ENEMEF: Minimaraton 007. Zobacz nowego Bonda już 4 listopada. Mamy podwójne zaproszenie na maraton

ENEMEF: Minimaraton 007 to spotkanie oko w oko z najsłynniejszym tajnym agentem wszech czasów. Tego wieczoru poznamy intrygujące sekrety misji szpiega z licencją na zabijanie i damy się porwać w wir niebezpiecznych, widowiskowych akcji w walce ze złem.

 / Fot. materiały prasoweNie zabraknie mocnych emocji, drogich samochodów, pięknych kobiet, dobrego alkoholu i ciętego dowcipu. O wszystko to zadba nie kto inny, jak bezwzględny i magnetyczny Bond. James Bond.

W repertuarze znalazły się:
- SKYFALL,
- SPECTRE - przedpremierowo!


Szczegóły na stronie Nocnych Maratonów Filmowych.

ENEMEF: Minimaraton 007 odbędzie się 4 listopada 2015 r. (wyjątkowo w środę) w 31 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Dla naszych autorów mamy jedno podwójne zaproszenie do Multikina Warszawa-Ursynów, Al. KEN 60. Na zgłoszenia czekamy do 3 listopada do godziny 12. Bilety przyznamy wyłącznie autorom, którzy mają uzupełniony profil (czytelne zdjęcie profilowe, imię i nazwisko, dane kontaktowe, numer telefonu)

Bilety w cenie od 20 do 33 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również:
- zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
- wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie - otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

ojejku, przecież recenzje można napisać idąc do kina na film za własne pieniądze. Wierzcie mi państwo, to nie jest zabronione. tzn. ani pisanie recenzji bez darmowego biletu, ani pisanie jej w ogóle. ;))) Pozdrawiam i przepraszam za żart.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z przyjemnością napisałabym recenzje. Jestem filmoznawcą. Cenię Bonda.
Niestety panel użytkownika mało jest "użyteczny" i dodanie zdjęcia do profilu mało jest intuicyjne...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Taki krótki acz pełen werwy to czysta przyjemność:) Z chęcią zrelacjonuje moje wrażenia z nowego Bonda! Kossakowski. Witold Kossakowski ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.