Facebook Google+ Twitter

ENEMEF: Noc Avengers z premierą "Avengers: Czas Ultrona" (relacja)

Nocny Maraton Filmowy ENEMEF składał się z trzech filmów o kultowych superbohaterach takich, jak Iron Man, Kapitan Ameryka, Czarna Wdowa, Thor czy Hulk. Moc jest z nimi!

Plakat reklamujący maraton ENEMEF / Fot. Witold Kossakowski Kolejna niezapomniana noc, tym razem z największymi superbohaterami współczesnej popkultury, których uwielbia cały świat. Mieliśmy przyjemność obejrzeć trzy filmy z kultowymi superbohaterami, w tym premierowo AVENGERS - CZAS ULTRONA 3D.

 / Fot. materiały prasowe Fabuła jest kontynuacją Kapitana Ameryki Zimowego Żołnierza. Siedziba S.H.I.E.L.D. jest w ruinie a Avengersi potrzebują odpoczynku. Aby dać im odetchnąć, Tony Stark powraca do zarzuconego programu „ULTRON”, programu utrzymania pokoju na Ziemi kontrolowanego przez sztuczną inteligencję. Poniewczasie okazuje się, że ten cybernetyczny byt jest w stanie działać samodzielnie i uczyć się na własnych błędach a co gorsza określił ludzkość jako swojego wroga. Avengersi odbudowują swój zespół w walce przeciw Ultronowi, który stał się śmiertelnym zagrożeniem dla obecnej cywilizacji na Ziemi. Żeby skutecznie mu się przeciwstawić wchodzą w sojuszu z bliźniakami Pietro Maximoff / Quicksilver i Wandą Maximoff / Scarlet Witchtrzech oraz androidem Vision / J.A.R.V.I.S.
Mój werdykt: film szczególnie godny polecenia!

Plakat reklamowy Multikina. / Fot. Witold KossakowskiReżyseria: Joss Whedon
Scenariusz: Joss Whedon
Zdjęcia: Ben Davis
Scenografia: Maher Ahmad, Richard Roberts, Mike Stallion
Muzyka: Brian Tyler, Danny Elfman
Kostiumy: Alexandra Byrne
Montaż: Lisa Lassek, Jeffrey Ford
Produkcja: Kevin Feige, Stan Lee, Louis D'Esposito, Victoria Alonso, Jeremy Latcham, Alan Fine
Wytwórnia: Marvel Studios Walt Disney Pictures
Dystrybucja: Walt Disney Studios Motion Pictures
Główne role: Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Don Cheadle, Aaron Taylor-Johnson, Elizabeth Olsen, Paul Bettany, Cobie Smulders, Anthony Mackie, Hayley Atwell, Idris Elba, Stellan Skarsgård, James Spader, Samuel L. Jackson
Premiera: 7 maja 2015 r. (Polska) 13 kwietnia 2015 r. (Świat)
Czas: 141 minut

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.