Facebook Google+ Twitter

ENEMEF: Noc Megahitów. Rozdajemy bilety autorom W24

ENEMEF bez chwili wytchnienia. Już 26 kwietnia kolejna odsłona, tym razem pod hasłem: ENEMEF: Noc Megahitów. Dla naszych autorów mamy bilety na maraton filmowy, podczas którego będzie można zobaczyć: premierowo "Jurassic Park w wersji 3D", "Hobbit: Niezwykła podróż 3D", "Harry Potter i insygnia śmierci. Część 1. 2D", "Harry Potter i insygnia śmierci. Część 2. 3D".

 / Fot. ENEMEFENEMEF: Noc Megahitów to maraton, którego nie można przegapić. Zaprezentowane zostaną cztery filmy, które zebrały w kinach wielomilionową publiczność i które zdobyły rzesze fanów na całym świecie. Każda z tych produkcji to nie tylko majstersztyk w dziedzinie efektów specjalnych, ale także wciągające historie z doskonałą obsadą i poruszającą muzyką. Ta noc to gwarancja wielkich emocji i niezapomnianych filmowych doznań. W repertuarze znalazły się: premierowo "Jurassic Park w wersji 3D", "Hobbit: Niezwykła podróż 3D", "Harry Potter i insygnia śmierci. Część 1. 2D", "Harry Potter i insygnia śmierci. Część 2. 3D".

Dla autorów Wiadomości24.pl, którzy mają uzupełniony profil (imię, nazwisko, zdjęcie) orz zadeklarują opisanie wrażeń z maratonu, mamy podwójne zaproszenia:

Kraków - 1x2 Multikino
Wrocław - 1x2 Multikino Pasaż
Warszawa - 1x2 Multikino Wola
Warszawa - 1x2 Multikino Ursynów
Warszawa - 1x2 Multikino Złote Tarasy
Poznań - 1x2 Multikino Malta

Na zgłoszenia czekamy do czwartku, 25 kwietnia, do godziny 12.

Wolisz spędzić wieczór w domu, oglądając dobry film w telewizji? Nie wiesz, co jest emitowane? Sprawdź aktualny program telewizyjny!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Złote Tarasy ok, chodź wolałbym Multikino Wola w Warszawie :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dopiero zaczynam i w sumie chętnie podzielę się wrażeniami z tej ciekawej propozycji nocy kina :) Warszawa Złote Tarasy mam blisko, więc na pewno się zjawię - poproszę :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo proszę o bilety do Warszawy - Multikino Wola.

Komentarz został ukrytyrozwiń

piszę się na wejściówkę we Wrocławiu

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.