Facebook Google+ Twitter

ENEMEF: Noc Thora 3D, czyli wojny "wszechświatowe"

Maraton filmowy z Thorem w roli głównej przyciągnął rzesze kinomanów. Fani świata Marvela oraz inni widzowie spragnieni dobrej zabawy mogli czuć się usatysfakcjonowani. Zaprezentowane tej nocy filmy zaserwowały rozrywkę na wysokim poziomie.

 / Fot. /Fot. Materiały prasowe8 listopada sala w Multikinie Złote Tarasy była wypełniona po brzegi. Noc Thora 3D spędzona w towarzystwie postaci z komiksów Marvela cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem kinomanów obu płci i w różnym wieku, choć zdecydowanie przeważali nastolatkowie i dwudziestolatkowie. Na maraton wybrały się również osoby innej narodowości.

Była to noc pełna wrażeń oraz potężnej dawki humoru, podczas której widzowie mogli oderwać się od szarej rzeczywistości i wraz z superbohaterami przenieść się w niezwykły, ogarnięty wojną wszechświat. Efekt 3D pozwolił pełniej uczestniczyć w fantastycznych wydarzeniach, widowiskowych scenach walki i podziwiać mityczny Asgard oraz inne królestwa, nad którymi pieczę sprawował Thor wraz ze swoimi obdarzonymi nadnaturalnymi mocami przyjaciółmi. Decydujące starcia rozgrywały się jednak nie w świecie bogów, ale na Ziemi.

Wyświetlone kolejno produkcje "Thor 3D" (reż. Joss Whedon, Kenneth Branagh), "Avengers" (reż. Joss Whedon) i "Thor: Mroczny świat 3D" (reż. Alan Taylor) zagwarantowały świetną zabawę. Wszystkie zaprezentowane tej nocy obrazy filmowe łączył komizm słowny i sytuacyjny, wartka akcja, imponujące efekty specjalne, doborowa obsada, wątek miłosny między nordyckim bogiem a zwykłą śmiertelniczką oraz wspaniała ścieżka dźwiękowa. Autorem muzycznych kompozycji w pierwszym filmie jest Patrick Doyle, ostatnim - Brian Tyler, zaś na soundtrack "Avengers" składają się rockowe utwory takich zespołów jak: Soundgarden, Evanescence, Papa Roach, Kasabian czy Rise Against. Muzyka w tym klimacie doskonale komponuje się ze scenami bitewnymi, podnosząc temperaturę walk, których najwięcej jest właśnie w "Avengers".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.