Facebook Google+ Twitter

ENEMEF: Noc Thrillerów w Piątek Trzynastego. Rozdaliśmy bilety

Maraton Thrillerów w Piątek Trzynastego to okazja, aby tydzień po polskiej premierze obejrzeć najnowszy film Spike'a Lee - "Oldboy. Zemsta jest cierpliwa", powstały w oparciu o kultową produkcję Parka Chan-Wooka. Repertuar uzupełnią trzy najlepsze thrillery mijającego roku: fascynujący "Labirynt", hitchcockowski "Stoker" oraz wciągające "Panaceum".

 / Fot. EnemefENEMEF: Noc Thrillerów to idealna propozycja na piątek trzynastego i gratka dla tych, którym bliska jest zasada mistrza suspensu Alfreda Hitchcocka "film powinien zaczynać się od trzęsienia ziemi, potem zaś napięcie ma nieprzerwanie rosnąć". Tak właśnie będzie w przypadku wszystkich czterech prezentowanych tej nocy produkcji - wywołują dreszcz emocji i trzymają w napięciu od początku do samego końca. Niepewność, tajemnicza atmosfera, zaskakujące zakończenia i mroczne zagadki - to wszystko sprawi, że tej nocy nie uśniesz!

W programie Maratonu Thrillerów w Piątek Trzynastego: najnowszy film Spike'a Lee - "Oldboy. Zemsta jest cierpliwa", powstały w oparciu o kultową produkcję Parka Chan-Wooka (o której Quentin Tarantino powiedział, że "ten film jest bardziej tarantinowski niż wszystko co do tej pory zrobiłem" oraz trzy najlepsze thrillery mijającego roku: fascynujący "Labirynt", hitchcockowski "Stoker" oraz wciągające "Panaceum".

Autorzy, którzy obejrzą maraton, otrzymali informację na pocztę wewnętrzną.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

cd. To jeszcze chciałbym dodać deklarację napisania recenzji/opisania wrażeń z maratonu filmowego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chętnie wybrałabym się na Noc thrillerów do Złotych Tarasów i napisała relację.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Drodzy czytelnicy, przypominam, że warunkiem otrzymania biletów jest m. in. deklaracja napisania recenzji/opisania wrażeń z maratonu filmowego. Ale na deklaracji nie może się kończyć. Oczekujemy na konkretny materiał - w tej materii nic się nie zmieniło. Na takich zasadach otrzymujemy bilety od organizatora.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łódź
Nie jestem doświadczonym pisarzem ale coś tam skrobnę po obejrzanym enemefie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Warszawa

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.