Facebook Google+ Twitter

ENEMEF- Szybcy i wściekli

NOC SZYBKICH I WŚCIEKŁYCH zostały zaprezentowane w kolejności: Szybko i Wściekle, Szybcy i Wściekli 5, Szybcy i Wściekli 6 i na końcu Tokio Drift.

 / Fot. Enemef
Dnia 24 maja odbył się kolejny Enemef. Start godzina 22. 4 filmy z serii "Szybcy i wściekli" z premierą części 6.
Mimo, że sala kinowa nie była w pełni zapełniona, to i tak seria przyciągnęła dużą rzeszę prawdziwych fanów- i to w różnym wieku, różnej płci.
Jest to pewnego rodzaju klasyka w swoim gatunku. Była to prawdziwa gratka dla fanów szybkich samochodów, pięknych kobiet i porywających efektów specjalnych.

Szybko i wściekle, 4 część przygód Dominica Toretto i Briana O'Conner'a rozpoczyna się od imponującego wyścigu i walki z czasem. Kryminalna historia, nielegalne wyścigi, intrygi i wyjaśnienie przykrego wypadku to główne problemy tej części. Kolejna, powstała zaledwie rok po poprzedniej miała oczywiście podobną tematykę, ale było jeszcze więcej wyścigów, jeszcze więcej efektów specjalnych i jeszcze więcej skomplikowanych historii. Aktorzy dali z siebie wszystko, a główna konwencja została oczywiście w pełni zachowana. Długo oczekiwana premiera, ukazała się dopiero po 3 latach od poprzedniej, ale warto było czekać. Wspaniały soundtrack, ciekawa fabuła, mniej wyścigów, więcej akcji, ale i tak zasługuje na pochwałę. Według mnie jedna z najlepszych części, z intrygującą zapowiedzią następnej-7, która już jest potwierdzona (premiera 11 lipca 2014 roku).
Ostatnią częścią był Tokio Drift, w większości już wszystkich znany.

Dobrą robotę wykonali aktorzy- Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Jordana Brewster, dzięki którym filmy oglądało się łatwo i przyjemnie. Repertuar niezbyt wymagający, ale w sam raz na koniec ciężkiego tygodnia. Dobry montaż, wspaniałe efekty specjalne, ciekawa tematyka i przede wszystkim zadowolenie widzów- tak można podsumować ostatnią Noc Filmową.

Premiera 6 części "Szybcy i wściekli" jeszcze nigdy nie była tak dobra. Film zarobił na otwarcie 98,5 mln dolarów. Debiut jest o prawie 15% lepszy od i tak znakomitego startu "Szybkich i wściekłych 5".


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.