Facebook Google+ Twitter

ENEMEF: Walentynki już 15 lutego! Mamy dla Was bilety

Już w piątek 15 lutego odbędzie się ENEMEF: Walentynki, w czasie którego będziemy mogli obejrzeć "Poradnik pozytywnego myślenia", "Kochanków z Księżyca", "Drive" oraz "Cafe de Flore". Dla Autorów Wiadomośći24.pl mamy podwójne zaproszenia!

 / Fot. ENEMEFENEMEF: Walentynki to propozycja nie tylko dla zakochanych par, ale także dla tych, którzy cenią klimatyczne, zabawne, a także refleksyjne kino. Cztery historie, cztery spojrzenia na miłość i cztery świetne, niebanalne filmy, dalekie od przesłodzonych, hollywoodzkich produkcji. W repertuarze znalazły się "Poradnik pozytywnego myślenia", "Kochankowie z Księżyca", "Drive" oraz "Cafe de Flore".

Dla Autorów Wiadomośći24.pl mamy bilety do następujących kin:


- Kraków - 1x2 Multikino,
- Wrocław - 1x2 Multikino Pasaż,
- Warszawa - 1x2 Multikino Wola
- Warszawa - 1x2 Multikino Ursynów,
- Warszawa - 1x2 Multikino Złote Tarasy,
- Poznań - 1x2 Multikino 51.

Podwójne bilety przyznamy autorom, którzy mają uzupełniony profil (imię, nazwisko, zdjęcie) oraz zadeklarują w komentarzu opisanie wrażeń z maratonu. Na zgłoszenia czekamy do 14 lutego, do godz. 11. Pamiętajcie, aby napisać, do którego kina chcielibyście się wybrać.

Więcej informacji o maratonie znajdziecie na stronie ENEMEF.pl.

Zarejestruj się i napisz artykuł


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Niestety, bilety zostały rozdane wczoraj. Będą kolejne ENEMEFY, wtedy proszę się zgłaszać :-) A do tego czasu oczywiście pisać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wiem, że jest już po terminie zgłoszeń, ale chciąłbym zaliczyć swój come back na ławach link i napisać relację z dowolnego wolnego maratonu w Warszawie. Czy jest nadal szansa na bilet?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Andrzeju, Twoja wymuszona przez nas "relacja" była żartem z konkursu i serwisu. Byliśmy zmuszeni ją usunąć, a w uwagach poprosiliśmy o poprawki. Poprawionej, "poważnej" relacji nie otrzymaliśmy. My potraktowaliśmy Cię poważnie, przyznając Ci bilety, za które musiałbyś sporo zapłacić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Katarzyno raz napisalem to artykul po kilku minutach znikł z serwisu bez wyjasnienia potem parę godzin później napisałem artykul na szybko wrócił do mnie z wyjaśniem ze jest nie prawidłowy, ale ja nadam nie wiem co sie stało z moja pierwsza chyba obszerniejszą relacją!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Andrzeju, a co z relacją z poprzedniego ENEMEFU?

Przypominamy, że wręczamy zaproszenia autorom, którzy nie tylko zadeklarują opisanie wrażeń z maratonu, ale rzeczywiście to zrobią.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja tradycyjnie poproszę bilety do Multikina Złote Tarasy. Relacja gwarantowana. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja tradycyjnie poproszę o bilety do Multikina na Ursynowie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale jest na szczęście Kraków...kiedy to ja ostatni raz byłem gdzieś na walentynkach z żoną? Nie pamiętam...dziecko teściowej się podrzuci i z miłą chęcią pójdziemy na maraton...jak redakcja spojrzy przychylnym okiem..;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

właśnie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ech, a dlaczego Łódź znów jest pominięta?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.