Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16889 miejsce

Energetyczny festyn w Kozienicach

Kozienice to mała miejscowość. Większość mieszkańców pracuje w pobliskiej Elektrowni „Kozienice” w Świerżach Górnych. Jak co roku – od ponad 20 lat – zorganizowano dla nich wielki festyn.

Tym razem impreza odbywała się – nie (jak zwykle) w amfiteatrze – ale na stadionie miejskim Kozienickiego Centrum Kultury i Sportu im. Bogusława Klimczuka.


 

Festyn poprowadził znany i lubiany Robert Rozmus, który wraz z zespołem przedstawił swój własny program. Potem widzowie zobaczyli „Abba Show”, będące wierną kopią występów szwedzkiej grupy Abba. Jeszcze wczesnym popołudniem odbył się blok programów dla najmłodszych, pod nazwą „Ptasie Radio”. Mali milusińscy byli bardzo zadowoleni z zorganizowanych zabaw i konkursów. Także lunapark, który na czas imprezy w okolicach stadionu, był oblegany przez dzieci i ich rodziców.

 


Po południu, ok. 18.00 rozpoczął się program dla starszej publiczności. Na scenie pojawił się Bogdan Smoleń, który pierwszy raz gościł w Kozienicach. Ze swoim kabaretem wykonał skecze i monologi, poruszając także temat bieżących wydarzeń.

 


O 20.00 trybuny stadionu, oraz płyta boiska wypełniły się. Wystąpiła gwiazda wieczoru – Urszula, któraPokaz sztucznych ogni zaśpiewała swoje największe hity. Wokalistka porwała kozienicką publiczność i przez blisko dwie godziny roztańczony i rozśpiewany stadion pulsował własnym rytmem. Festyn zakończyło wspaniałe widowisko pirotechniczne.


Niewątpliwie była to bardzo „energetyczna” impreza. Kolejna już za rok.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.