Facebook Google+ Twitter

E-podpis: Ostatnie bezpłatne szkolenia

Trwa ostatnia tura szkoleń dofinansowanych z funduszu EFS dotyczących podpisu elektronicznego. Za kolejne wszyscy chętni mikro, mali i średni przedsiębiorczy będą musieli już zapłacić.

W województwie pomorskim, Akademia Edukacji Regionalnej przy ARP S.A. pełni funkcję Regionalnego Biura Naboru i Doradztwa dla ogólnopolskiego projektu „Firma XXI wieku”. Projekt ten to ogólnopolski projekt doradczo-szkoleniowy. Jego unikalna formuła została tak skonstruowana aby wspomagać wdrażanie mikro, małych i średnich firm w efektywne prowadzenie biznesu w Internecie. Projekt realizowany jest na terenie wszystkich 16 województw od sierpnia 2006 r. Konsultacje potrwają do końca tego roku.

W okresie od sierpnia 2006 do września 2007 przeprowadzono ponad pięćdziesiąt jednodniowych szkoleń, podczas którego uczono zastosowania podpisu elektronicznego, tzw. E-podpisu. W spotkaniach wzięło udział ponad 800 osób. Szkolenia mają formule warsztatową. Wykorzystywane podczas niego są multimedia, komputery, czytniki kart oraz inne akcesoria wspomagające płynność edukacji. Grupą docelową, do której skierowane jest szkolenie, są mikro, mali i średni przedsiębiorcy oraz przedstawiciele JST chętni do poszerzenia swojej wiedzy w kwestii efektywnego wdrażania podpisu elektronicznego w branży gospodarczej. Założeniem organizatorów jest gwarancja zdobycia podczas szkolenia umiejętności praktycznego posługiwania się podpisem elektronicznym. Osoba, która ukończy szkolenie powinna także potrafić zastosować tą formę podpisu w codziennym funkcjonowaniu swojej firmy.

Bezpłatne szkolenia odbędą się jeszcze w:


Gdańsku – 26 listopada
Szczecinie – 27 listopada
Raszynie – 29 listopada
Lublinie – 30 listopada
Katowicach – 3 i 10 grudnia
Wrocławiu – 5 grudnia
Krakowie – 7 grudnia
Łodzi – 11 grudnia
Opolu – 12 grudnia

Kolejne szkolenia organizowane przez ECORYS Polska będą odpłatne. Każde szkolenie dotyczące podpisu elektronicznego trwa jeden dzień. Podczas szkolenia kursanci poznają podstawy prawne podpisu elektronicznego oraz podstawowe pojęcia z nim związane. Nauczą się jak stosować tę nową formę sygnowania oraz organizacyjne i praktyczne jego aspekty. Ponadto zostanie przybliżona tematyka podpisu elektronicznego jako metoda budowania zaufania.

Każdy z kursantów otrzyma zestaw materiałów szkoleniowych. W przypadku osób dojeżdżających do placówki, w której odbędzie się szkolenie, zostanie zwrócony koszt podróży. Każda osoba, która ukończy szkolenie otrzyma zaświadczenie o uczestnictwie w projekcie. Zagwarantowany jest również obiad oraz obsługa dwóch przerw kawowych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.