Facebook Google+ Twitter

"Epoka Lodowcowa 4". Od jutra powieje chłodem - ale tylko w kinach

Jutro do kin trafia najbardziej oczekiwana premiera tego lata. Przynajmniej przez najmłodszych. "Epoka Lodowcowa 4 – Wędrówka Kontynentów 3D" to kolejna część przygód stada przyjaciół przerywanych szalonymi wyczynami zbzikowanej wiewiórki.

Plakat reklamujący najnowszą część filmu Epoka Lodowcowa / Fot. materiały prasowe udostepnione przez Kino Kijow CentrumW Krakowie z tej okazji specjalną niespodziankę przygotowało kino Kijów. Centrum, gdzie na najmłodszych od jutra będzie czekało lodowe miasteczko, a w nim warsztaty, gry, zabawy, nagrody i konkursy. Wśród wielu atrakcji znajdzie się nawet możliwość poskakania na trampolinie.

Fenomen popularności dziwnego stada, w którym każdy osobnik pochodzi z innego gatunku, polega na tym, że mimo swej odmienności stanowią prawdziwe stado, a wiec pewnego rodzaju rodzinę. Przypomina to nieco dobrze znany polskiemu widzowi serial "Rodzina zastępcza", chociaż pod względem przygód zdecydowanie bliżej mu do innej ekranowej rodziny, a mianowicie "Rodziny Griswoldów".

Co by o tej serii nie mówić, jedno jest pewne - od dziesięciu lat przygody Mańka mamuta i jego zwariowanego kolegi Sida leniwca obejrzały już miliony dzieci i dorosłych na całym świecie.

Czwarta część Epoki Lodowcowej, tak jak większość trafiających obecnie na kinowe ekrany hitów, jest obowiązkowo w 3D.

Pierwszy piątkowy premierowy seans w krakowskim kino Kijów. Centrum już o 10.30. Lodowe miasteczko dostępne będzie do niedzieli.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.