Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

31034 miejsce

Erasmus Student Network na Wielkiej Paradzie Studentów 2009!

10 godzin intensywnych przygotowań, 1000 balonów, 100 chorągiewek ESN, 100 gwizdków, 10 banerów, 10 wielkich gwiazdek ESN-u na kołach ciężarówki, 4 głośniki o łącznej mocy 1000 W, 15 flag różnych państw i ok. 80 osób na platformie.

ESN-owa platforma! / Fot. Justyna CieślakW tym roku koordynatorem platformy został Marek Kowalski z Politechniki Warszawskiej. Już od stycznia trwały przygotowania do organizacji parady – rejestracja, ustalanie szczegółów, zamawianie ciężarówki i sprzętu.

Przygotowaniom dekoracji przewodniczyła Aleksandra Siłuch, również z PW. Pod jej okiem około 30 członków ESN-u z sekcji biorących udział w tym wydarzeniu (ESN CC, ESN Łazarski, ESN PW, ESN SGGW, ESN SWPS, ESN WUM) zajmowało się dmuchaniem i wieszaniem balonów, robieniem chorągiewek, wycinaniem gwiazdek oraz malowaniem banerów i haseł opisujących ESN. Dzięki uprzejmości sekcji Collegium Civitas, która użyczyła nam miejsca na swojej uczelni w Pałacu Kultury i Nauki, mogliśmy to wszystko przygotować już dzień wcześniej.
Pomimo ogromu pracy, jaki w to wszystko włożyliśmy, nieprzespanej nocy i zmęczenia, warto było to zrobić dla efektu, który osiągnęliśmy już na samej paradzie.

Ruszyliśmy ok. godziny 12 z placu Teatralnego w sznurze 50 innych platform w rytmie imprezowej muzyki, jaką zafundował nam nasz dj - Adrian Woźniak. Wszyscy śpiewali, tańczyli, skakali, gwizdali, machali chorągiewkami. Co chwila wołano „Tak się bawi, tak się bawi ESN!”.Własnoręcznie wykonane banery sekcji / Fot. Justyna Cieślak

Na platformie największą grupę obcokrajowców stanowili Hiszpanie, którzy zadbali o dobrą zabawę i przygotowali dla nas kilka atrakcji. Jedną z nich był… metalowy koszyk na zakupy udekorowany na byka i istna corrida. Nie zabrakło także hiszpańskich przyśpiewek, które można było usłyszeć.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.