Facebook Google+ Twitter

Eric Clapton zagra w Polsce!

Na jeden koncert do Polski w sierpniu przyjedzie Eric Clapton. Ikona bluesa zagra 14 sierpnia w Gdyni, na Skwerze Kościuszki.

Ta wiadomość na pewno rozgrzeje serca fanów bluesa. To już druga w tym roku wspaniała wieść - pierwszą na pewno była wiadomość o tym, że John Mayall również zawita do kraju nad Wisłą. O szczegółach napiszę wkrótce.

Eric Clapton bez wątpienia należy do głównych przedstawicieli tzw. "białego" bluesa. Stworzył kanon nagrań, który znają nawet ci, co nie mają pojęcia o tym gatunku muzycznym. Piękne melodie, takie jak "Tears In Heaven" (napisany po śmierci czteroletniego synka, Conora) czy genialna "Layla", zarówno w wersji akustycznej, jak i oryginalnej, elektrycznej, podbiły nasze serca. Ma w swojej karierze wiele wspaniałych płyt i wiele wspaniałych sesji z równie znamienitymi muzykami bluesowymi. Jest jednym z najbardziej charakterystycznych gitarzystów na świecie - jego styl jest zgrabnym połączeniem rocka, bluesa i pop-u (zwłaszcza na niektórych współczesnych krążkach).

Artysta zagra na specjalnie przygotowanym do tego celu Skwerze Kościuszki. Bilety dostępne będą w sieciach livenation.pl i ticketpro.pl w następujących cenach: za miejsca siedzące będziemy musieli zapłacić 385 złotych, natomiast sektor "stojący" jest, chyba, bardziej zachęcający - jedyne 165 zł od osoby.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.