Facebook Google+ Twitter

Eric Emmanuel-Schmitt gościem Karuzeli Cooltury w Świnoujściu

Gościem 3. edycji Karuzeli Cooltury będzie Eric Emmanuel Schmitt, znakomity francuski dramaturg i eseista, autor bestsellerów: "Pan Ibrahim i kwiaty Koranu" oraz "Oskar i pani Róża". Spotkanie odbędzie się 23 lipca o godz. 16.

 / Fot. HaguardDuNord, licencja Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0Zaproszenie na tegoroczną edycję przyjął Eric Emmanuel Schmitt, francuski dramaturg, powieściopisarz i eseista. Autor bestsellerowych dzieł: "Pan Ibrahim i kwiaty Koranu", "Oskar i pani Róża" oraz najnowszej powieści "Trucicielka". Spotkanie zaplanowano na drugi dzień imprezy, to jest na 23 lipca na godz. 16. Poprowadzi je Michał Chaciński.

 / Fot. Karuzela Cooltury, plakat promocyjnyTo już 3. edycja Karuzeli Cooltury w Świnoujściu. Plakat, promujący tegoroczne wydarzenie, przedstawia jajko - symbol początku oraz nowego życia, co ma na celu wywołać u odbiorcy skojarzenie z hasłem przewodnim imprezy: "przemiany". Organizatorzy wyrażają nadzieję, że niejednoznaczność tematyki i tym razem pozwoli na zderzenie odmiennych postaw i poglądów podczas dyskusji (w 2009 r. hasło imprezy brzmiało: "pytamy o strategię życia", w roku następnym: "pytamy o to, co realne, co wirtualne" - przyp. red.).

Zderzeniu ulegną dwa światy. Na pierwszy składać się będzie ponad 100-tysięczna widownia, na drugi - 80 zaproszonych gości. Karuzela Cooltury trwać będzie trzy dni od 22 do 24 lipca. Konfrontację podejmą pisarze, artyści, dziennikarze, ekonomiści, poeci, sportowcy i celebryci. Organizatorzy: Fundacja CTN i miasto Świnoujście, zapowiadają w tym czasie blisko 150 wydarzeń, w tym: dyskusje, spotkania autorskie, koncerty, warsztaty i spektakle.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.