Facebook Google+ Twitter

Eric Foreman - facet dokonujący właściwych wyborów

Podobno mężczyzna nie powinien się często zmieniać. A jeśli już - to tylko pod wpływem bardzo ważnych przeżyć bądź wydarzeń.

Okładka / Fot. Dr House. Sezon drugiNie pamiętam gdzie o tym usłyszałem, ale głęboko w to wierzę. Potwierdzenia tych racji odnajduję m.in. w serialu "Dr House".

Eric Foreman, jeden z bohaterów "Dr House'a", jest facetem, który w pełni odpowiada wspomnianemu przeze mnie opisowi. W swej młodości Eric miał kłopoty z prawem, do tego stopnia, że nie ominął go nawet poprawczak. Powiedzmy sobie szczerze - do poprawczaka nie trafia się za drobne wybryki typu przezywanie koleżanek z klasy bądź kradzież lizaka ze szkolnego sklepiku. Eric Foreman został złapany na włamaniu i swoją karę odbył poprzez resocjalizację w ośrodku dla trudnej młodzieży. To dało mu do myślenia. Właściwie nie wiadomo czy wpływ obecnych tam wychowawców, czy samozaparcie Erica sprawiły, że postanowił studiować medycynę. Co ważne - kierunek ten ukończył i rozpoczął pracę jako lekarz. Teraz jest bardzo cenionym fachowcem, przez niektórych zwanych "drugim Housem", mimo, że czasem nie zgadza się ze zdaniem swojego szefa i wcale się z tym nie kryje.

To właśnie Eric jest tym bohaterem "Dr House'a", z którym najbardziej się utożsamiam. Co prawda sam nie znalazłem się w sytuacji takiej jak Eric. Ale mam nadzieję, że gdyby tylko się tak zdarzyło, to umiałbym dokonać w swoim życiu równie trafnych wyborów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.