Facebook Google+ Twitter

Erotyczny przegląd prasy

Zapraszam do erotycznego przeglądu prasy, gdzie znajdziecie seksowne ciekawostki z kraju i ze świata. Życzę miłej lektury i odprężenia podczas niej.

Kanclerz Merkel podczas spotkania z Donaldem Tuskiem. / Fot. PAP/Radek PietruszkaW ostatnim tygodniu można było przeczytać w prasie m.in. o wydłużeniu od 1 stycznia 2009 r. urlopu macierzyńskiego z 18 do 20 tygodni (Polska, 31.12). Jak pisze gazeta, ma to na celu "zachęcanie Polek do rodzenia dzieci". Nie trzeba do tego zachęcać posła PO Janusza Palikota, który niedługo zostanie po raz czwarty tatą. Donosi o tym Fakt z 31.12. Znając temperament posła, obawiam się, że na czwartym się nie skończy. Zaraz dogoni pięciokrotną mamę, gubernator Alaski Sarę Palin, której córka właśnie powiła nieślubne dziecko. Piszą o tym wszystkie gazety świata, m.in. dziennik Polska z 31. grudnia. Można przeczytać na jego łamach, jak to Palin, na pytanie dziennikarzy o najlepszy środek zapobiegawczy ciąży odpowiada, że jest nią... abstynencja seksualna. To wiem i ja.

Abstynencji seksualnej ma dość starszyzna pasztuńska wodzów w Afganistanie, która w zamian za pigułki viagry od amerykańskich żołnierzy zdradza im miejsce pobytu talibów (Gazeta Wyborcza, 27.12). Wspomagaczy potencji nie potrzebuje za to gwiazda brytyjskiej muzyki Amy Winehouse, której były kochanek przyznał się kilka dni temu na łamach niemieckiego Bilda, że gdy byli jeszcze razem, uprawiali seks 5 razy dziennie (Bild, 29.12). A mówią, że Angielki są zimne...

Ale amory zaglądają też na dwory. W artykule pt. "Królewska krew, zwykłe życie" w dodatku telewizyjnym do Faktu z dn. 31.12 możemy przeczytać o ekscesach młodych księżniczek Norwegii, których dniem powszednim są "imprezy... awantury w miejskich szaletach, randki z handlarzami narkotyków, zabawy do białego rana w klubach". Modne ostatnio przywracanie błony dziewiczej zasadne by było i na norweskim dworze. Wyrodnych córek broni matka - księżniczka Fergie. Mówi, że to młode dziewczęta i że muszą się wyszaleć. Nie od dziś wiadomo, że seks to zdrowie, póki mama się nie dowie...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

dzieki

Komentarz został ukrytyrozwiń

Natalia, może jakieś wyjaśnienie?

Mnie tekst się podoba. Jest ciekawie napisany, nie jest to jakiś kompletny erotyk i autor nie pisze o zboczeniach. Ważne, że opowiada o konkretnych wydarzeniach, a nie o wyssanych z palca.

Teraz mogę postawić +

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ Ciekawie napisane, znacznie ciekawiej od uzasadnienia minusa pewnej osoby.

Komentarz został ukrytyrozwiń

-

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ bo przeglądy są pożyteczne, a te z humorem jeszcze bardziej pożyteczne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) bardzo fajne

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ ) za ten usmiech.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Palin jako typowa konserwatystka powtarzała córce, że antykoncepcja to zło, a abstynencja rulz i wogle. I skończyło się bardzo stereotypowo jak na konserwatywną rodzinę ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ za nieciężki humor :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.