Facebook Google+ Twitter

Erotyka oczami Pawła Kuzory – spotkanie z autorem

Już 5 listopada w Krakowie będzie można posłuchać erotyków autorstwa Pawła Kuzory – krakowskiego poety, członka Związku Literatów Polskich, kiedyś związanego ze środowiskiem Teatru Cricot 2.

 / Fot. plakatW ramach spotkania przedstawione zostaną nowe, niepublikowane utwory, zebrane w cyklu Dotyk. Paweł Kuzora będzie odpowiadał na pytania w formie kwestionariusza artystycznego z wierszami. Dzięki temu dowiemy się czym różni się poezja miłosna od kiczu, a także w czym jest do niego podobna. Autor przedstawi kilka osobistych refleksji na temat erotyków oraz odpowie na pytanie czy poezji i Internetowi jest po drodze… A wszystko to, będzie okraszone dużą dawka poezji.

Paweł Kuzora debiutował w dwutygodniówce studenckiej „Spojrzenia” - 1979. / Poznań /. Publikował także w „Życiu Literackim”, „Tumulcie”, „Okolicach”. Współzałożyciel grupy poetyckiej „ Akwarium”. Założyciel i twórca amatorskiego teatru „Endo”. W latach 80-tych XX wieku, należał do Koła Młodych przy ZLP w Krakowie. Laureat „Turnieju Jednego Wiersza Pod Jaszczurami” i konkursu poetyckiego „Dać Świadectwo”. Opublikował tomy wierszy : „ Taniec na niebie”, „Kotwica moich snów” , „To to”, „W dłoniach wiatru”, „Akwarium”. Jest członkiem Związku Literatów Polskich.

Informacje o wieczorze na Spotkanie

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.