Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7945 miejsce

Erotyzm w poezji i malarstwie. Wernisaż Jagody Kaczmarek i Izabeli Moniki Bill

W Klubie Artystycznym Bakakaj w Tychach przy ul. Sienkiewicza 7, w czwartek 12 lipca br. o godz. 20. odbędzie się podwójne wydarzenie, którym będzie wernisaż Jagody Kaczmarek oraz wieczór poetycki Izabeli Moniki Bill.

W Klubie Artystycznym Bakakaj w Tychach przy ul. Sienkiewicza 7, w czwartek 12 lipca br. o godz. 20. Odbędzie się ciekawe podwójne wydarzenie, którym będzie wernisaż suchych pasteli Jagody Kaczmarek oraz wieczór poetycki Izabeli Moniki Bill. W twórczości obu pań dominuje tematyka erotyczna, tak więc obraz, słowo i uroda autorek, pozwoli uczestnikom spotkania przeżyć coś, czego na co dzień nie doświadczamy.

Jagoda Kaczmarek - mieszkanka Zawiercia, ukończyła studia o kierunku wychowanie przedszkolne, na wydziale Pedagogiki i Psychologii, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, a także, na tej samej uczelni, studia podyplomowe: „Pedagogika dziecka z wychowaniem estetycznym”. Laureatka najwyższej nagrody za pracę Femme w konkursie: Kobieta w Czerwieni, organizowanym przez DK Tęcza w Tychach w maju 2012r. Sama o sobie mówi: W swoich pracach staram się przedstawiać odczucia, emocje, nastroje, czyli stany, które drzemią w człowieku, ludzkie słabości, ale i namiętności, pasje...

Izabela Monika Bill ze swoją książką "Seksapil Duszy" / Fot. Ryszard GranowskiIzabela Monika Bill – wrocławska poetka, ukończyła Kolegium Nauczycielskie Języka Polskiego. Debiutowała tomikiem Seksapil duszy w 2011 r. Współautorka 9 almanachów. Laureatka wielu konkursów regionalnych i ogólnopolskich. Publikowała w Zeszytach Poetyckich Dike i Wieczorze Wrocławia. Członkini wielu grup i klubów literackich: SAP w Warszawie, Jeleniogórskiego Klubu Literackiego, Regionalnego Klubu Literackiego w Działoszynie. Jest związana z legendarnym, wrocławskim, Kalamburem jako asystentka [bBogusława Litwińca[/b].

Z pasją fotografuje, rysuje i podróżuje koleją. Prowadzi własną stronę

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Gabriela Dziurewicz
  • Gabriela Dziurewicz
  • 09.07.2012 13:49

Miło popatrzeć jak rozwinęłaś skrzydła i pofrunęłaś daleko, daleko i coraz dalej odnosić sukces na płaszczyźnie ulubionego przez Ciebie malarstwa, do którego pasja doprowadziła Cię już tak daleko i wysoko i co rusz odnosisz nowe, zachwycające i przede wszystkim należne Ci Jagódko sukcesy, ale to jeszcze nie kres Twoich możliwości jestem tego pewna. W oczekiwaniu na Twoje nowe prace, które z ciekawością obserwuję i które to oczywiste, że zachwycają nie jednego widza i o to chodzi życzę Ci jeszcze więcej sukcesów i pomysłów oraz inspiracji do tworzenia nowych, zachwycających i pięknych prac. Ja mi się uda to może się pojawię na tym wernisażu choć nie obiecuję, ale bardzo bym chciała uczestniczyć w tak obiecującym przedsięwzięciu jakim jest zetknięcie dwóch pięknych płaszczyzn jakimi są: twórczość poetycka i malarstwo. Pozdrawiam i gratuluję sukcesów z całego serca Jagódko.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Izabela Monika Bill
  • Izabela Monika Bill
  • 07.07.2012 19:56

Witam,
Więcej o poetce i jej poezji na autorskiej stronie www.kochankapoezji.op11.pl
Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czekamy na materiał z poetycko-wystawienniczego wieczoru. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Załuję, że nie mogę w tym uczestniczyć.Jestem pewna, że obie Panie odniosą sukces. Serdecznie tego życzę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.