Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6601 miejsce

eService wprowadza nowoczesne terminale płatnicze

eService, jako pierwsza firma w Polsce, wprowadza do swojej oferty najnowsze terminale Ingenico serii Telium Tetra.

 / Fot. eServicePrzedsiębiorcy coraz częściej zdają sobie sprawę, że terminal płatniczy to nie tylko urządzenie zwiększające sprzedaż, ale też wizytówka firmy nowoczesnej i przyjaznej klientom – wynika z badań przeprowadzonych przez agencję badawczą ARC Rynek i Opinia. W odpowiedzi na te oczekiwania eService, jako pierwsza firma w Polsce, wprowadza do swojej oferty najnowsze terminale Ingenico serii Telium Tetra.
Potrzeby przedsiębiorców i konsumentów zmieniają się nieustannie. Pojawiają się nowe metody płatności, wykorzystujące zaawansowane technologie, dlatego innowacyjne firmy, które dbają, o jakość usług, powinny śledzić potrzeby i oczekiwania swoich klientów. eService przeprowadziła badania wśród właścicieli firm na temat ich potrzeb i oczekiwań, związanych z procesowaniem płatności bezgotówkowych.
Posiadanie terminala płatniczego to dla większości firm handlowych i usługowych konieczność. Terminal ułatwia klientom regulowanie należności, usprawnia obsługę, ale także świadczy o tym, że jesteśmy na czasie. Przedsiębiorcy, którzy oferują płatności bezgotówkowe, nie wyobrażają już sobie, że mogliby funkcjonować bez terminala – podsumowuje wyniki badania Agata Tkaczyk, Dyrektor ds. Badań Jakościowych w ARC Rynek i Opinia Sp. z o. o.
Badania wykazały, że coraz ważniejszym czynnikiem jest już nie tylko funkcjonalność, ale i wygląd terminala.
Ponieważ terminale nie są już niczym zaskakującym, znaczenia nabiera ich jakość, wygląd i zaawansowanie technologiczne. Nowoczesny, elegancki terminal płatniczy podnosi prestiż i korzystnie wpływa na wizerunek firmy – dodaje Agata Tkaczyk.
Z tego powodu eService, jako pierwszy agent rozliczeniowy w Polsce i jeden z pierwszych na świecie wprowadza do swojej oferty najnowsze terminale Ingenico z serii Telium Tetra. Będą to urządzenia przenośne z serii MOVE, a także stacjonarne z serii DESK, z zaawansowanymi pinpadami. W planach jest również włączenie do oferty terminali LANE, przygotowanych do współpracy z systemami kasowymi. Największym atutem nowoczesnych urządzeń jest bezpieczeństwo, gwarantowane dzięki zgodności ze standardem PCI 4. Terminale wyposażone są również w technologię heartbeat, przesyłającą cyklicznie dane o działaniu terminala do eService. Pozwala ona na monitorowanie poprawności działania urządzeń i eliminowania wielu problemów, zanim zaczną wpływać na jakość obsługi Klienta.
Nowe urządzenia charakteryzują się też nowoczesnymi, kolorowymi wyświetlaczami, które są o wiele bardziej czytelne, dzięki czemu w aplikacji można wykorzystać bardziej zaawansowane elementy graficzne, czy chociażby ruchome animacje. Na urządzeniach z wyższych serii możliwe jest także pobieranie dodatkowych aplikacji.
Dzisiaj terminal płatniczy stanowi coraz częściej wizytówkę firmy. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego szukamy rozwiązań, które nie tylko spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa, ale też będą podkreślać nowoczesność i profesjonalizm naszych klientów. Badania rynku pozwalają nam poznać oczekiwania w tym zakresie i odpowiedzieć na nie. Staramy się śledzić najnowsze trendy, dlatego jako pierwsi wdrożyliśmy obsługę płatności zbliżeniowych, oraz wdrażamy nowe modele terminali Ingenico – mówi Marek Paradowski, prezes eService.
Wdrożenie nowych modeli terminali wymaga ścisłej współpracy pomiędzy agentem rozliczeniowym i producentem sprzętu, jakim jest m.in. Ingenico.
eService jest wiodącym dostawcą usług płatniczych w Europie Centralnej. Cieszymy się na rozszerzenie naszej współpracy oraz wdrożenie oferty Telium Tetra. Zaufanie, które eService pokłada w grupie Ingenico, dowodzi naszej zdolności do spełniania wymagań centrów rozliczeniowych oraz ich klientów handlowych – podsumowuje Luciano Cavazzana, Senior Vice President EMEA, Banks & Acquirers Business Unit w grupie Ingenico.
Nowe terminale trafiły już do pierwszych klientów eService.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: eservice


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.