Facebook Google+ Twitter

Eska Music Awards za nami!

Eska Music Awards za nami. Podczas gali wręczone zostały nagrody w kilku kategoriach.

Artystka Roku, Cyfrowy Hit Roku w kategorii POP, Hit Roku z piosenką "Ewakuacja"- Ewa Farna / Fot. Piotr DrabikPierwszą kategorią na tegorocznej gali była Artystka Roku. Wśród nominowanych była Ewa Farna i to ona zwyciężyła w tej kategorii. To nie była ostatnia nagroda dla wokalistki tego wieczoru. Kolejna kategoria to Artysta Roku - spośród czterech nominowanych w tej kategorii wygrał Robert M..

W przerwach pomiędzy wręczaniem nagród publiczność rozgrzewały występy gwiazd. Na gali wystąpili m.in: Agnieszka Chylińska, Kayah ze swoją nową piosenką "Za późno", Madcon, Alexis Jordan oraz gwiazda znana z hitu Mr. Saxobeat Aleksandra Stan. Kayah / Fot. Mateusz Zub

Na gali poza kategoriami znanymi od dawna, na które można było głosować na stronie eska.pl, zostały przyznane nagrody Kapituły Eska Music Awards w kategoriach: Zespół Roku Świat - nagrodę otrzymał Madcon, Rokowy Zespół Świat (Skunk Anansie), Artystka Roku Świat - tu zwyciężyła Lady Gaga, Hit Roku Świat - tu nagrodę otrzymała gwiazda tegorocznej gali Alexis Jordan za hit "Happiness", Nowa Twarz Świat - Natalia Kills oraz nagroda w kategorii Cyfrowy Hit Roku w kategorii POP - Ewa Farna, to była jej druga nagroda tego wieczoru, ale nie ostatnia.
Alexandra Stan, wschodząca gwiazda pochodząca z Rumunii, zdobyła już europejskie listy przebojów hitem "Mr. Saxobeat". Fot. Piotr Drabik / Fot. Piotr Drabik
Specjalna nagroda czekała na zwycięzcę w kategorii Nowa Twarz. Poza statuetką zwycięzca otrzymał 500 000 zł na promocję na antenie radia Eska, ESKA TV oraz eska.pl. Tą specjalną nagrodę zdobyła Asia Ash.

Ewa Farna, która zwyciężyła także w kategorii Hit Roku z piosenką "Ewakuacja", zadedykowała ten występ swojemu tacie, który obchodził urodziny. Najlepszym zespołem roku okazał się zespół Video, a za najlepszy klubowy hit roku został uznany utwór Roberta M. "All day All night".
Najlepszy klip roku to video do piosenki zespołu Afromental "Rock'N'Rollin'love".

Za dobrą atmosferę podczas całej gali byli odpowiedzialni prowadzący Tomasz Kammel, Sonia Bochosiewicz oraz Krzysztof "Jankes" Jankowski.

Po Gali w katowickim "Spodku" dla zainteresowanych odbyło się After Party w klubie "Spiż" w Katowicach. Imprezę prowadzili Krzysztof "Jankes" Jankowski, DJ Puoteck oraz Dj Mick Gru.
W klubie zgromadziło się dużo ludzi, którzy wcześniej uczestniczyli w Galii. Impreza trwała do białego rana.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Adam Maajewski
  • Adam Maajewski
  • 31.05.2011 23:58

A 500 metrów obok w Trendy Club było oficjalne after party... Cholera, moglem to wiedziec:(

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mr. Brick
  • Mr. Brick
  • 29.05.2011 18:24

Dzięki Remolowi rządzi muzyka, nie strój, wygląd i tandeta:) Only Music<3

Komentarz został ukrytyrozwiń

Byłem, dobrze się bawiłem i cieszę się z 3 statuetek, które powędrowały do wytwórni My Music :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.