Facebook Google+ Twitter

e-smolensk.pl – obywatelska akcja elektronicznej archiwizacji

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-05-20 12:48

Zwracamy się z apelem o nadsyłanie do nas jakichkolwiek materiałów związanych z katastrofą, które nie są publicznie dostępne oraz nie są znane organom ścigania! Każdy najmniejszy szczegół może się przyczynić do wyjaśnienia katastrofy!

 / Fot. e-smolensk.plNasza strona powstała dokładnie miesiąc po katastrofie 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku. Dlaczego tak późno? Zauważyliśmy, że nie ma serwisu, którego celem byłoby zebranie wszystkich materiałów o katastrofie (nawet tych nieznanych opinii publicznej). Z tego względu zwracamy się z apelem o nadsyłanie do nas jakichkolwiek materiałów związanych z katastrofą, które nie są publicznie dostępne oraz nie są znane organom ścigania!

Naszym celem jest zbudowanie elektronicznego archiwum, w którym będą zebrane wszystkie informacje dotyczące tego wydarzenia (zarówno ze źródeł oficjalnych jak i nieoficjalnych). Zależy nam, aby każdy użytkownik przyczynił się do rozwijania naszego portalu poprzez dodawanie nowych informacji oraz materiałów. Uważamy, że jest to na tyle istotne wydarzenie, iż zasługuje na godne miejsce w przestrzeni internetu.

Równocześnie liczymy, iż ujrzą światło dzienne materiały, których jeszcze nie zna opinia publiczna (oraz ograny ścigania). Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek materiały, które nie są publicznie dostępne, apelujemy o sporządzenie notatki bądź wykonanie dokumentacji fotograficznej i przesłanie jej na nasz adres: kontakt@e-smolensk.pl.

Każdy najmniejszy szczegół może się przyczynić do wyjaśnienia katastrofy! Zapewniamy anonimowość.

Więcej informacji znajdą Państwo na: e-smolensk.pl

Zespół e-smolensk.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.