Facebook Google+ Twitter

Etap zgłoszeń zakończony. Od jutra głosujemy na Blogera Roku i Dziennikarza Obywatelskiego

Już od jutra rozpocznie się etap głosownia, który potrwa do 26 stycznia. W głosowaniu zostaną przyznane tytuły "Najlepszy blog" w poszczególnych kategoriach oraz "Dziennikarza Obywatelskiego 2006 Roku według Internautów". Dodatkowo Kapituła Konkursu przyzna tytuły "Blogera 2006 Roku" i "Dziennikarza Obywatelskiego 2006 Roku".

fot. Tomasz KowalskiDo konkursu Bloger 2006 Roku zgłosiło się blisko 400 blogerów (zobacz listę zgłoszonych blogów ). Wśród zgłoszonych są najbardziej znani w Polsce eksperci i politycy. Nie brakuje także prywatnych blogów, opisujących codzienność. W głosowaniu internautów pięć z nich otrzyma tytuły "Najlepszy blog" w kategoriach: Polityka, Media i marketing, Kultura, Życie, Internet i technologie.  Z kolei do konkursu na Dziennikarza Obywatelskiego Roku 2006 zgłosiło się 80 osób. Spośród nich redakcja Wiadomości24.pl wyłoni finałową piątkę, na którą internauci będą mogli oddawać swoje głosy. Zwycięzca otrzyma tytuł "Dziennikarza Obywatelskiego 2006 Roku według Internautów".


Z kolei 30 stycznia Kapituła Konkursu w składzie Kazimiera Szczuka, Edwin Bendyk, Paweł Fąfara, Piotr Najsztub, Bernard Margueritte i Paweł Nowacki (sekr.) przyzna tytuł "Bloger Roku 2006" i "Dziennikarz Obywatelski Roku 2006".


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Zasadu konkursów na Dziennikarza Obywatelskiego i Blogera Roku 2006
Nagrody w konkursie
Notki o członkach Kapituły Konkursów – skład: Kazimiera Szczuka, Edwin Bendyk, Paweł Fąfara, Piotr Najsztub, Bernard Margueritte i Paweł Nowacki
Dokładne zasady głosowania (rozpoczęcie: 16 stycznia 2007)

REGULAMINY
Bloger Roku 2006
Dziennikarz Obywatelski Roku 2006


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.