Facebook Google+ Twitter

ETIA European Trade & Investment Association

W Krakowie powstała nowa organizacja o nazwie European Trade & Investment Association ETIA. Zadaniem jej są działania skierowane do przedsiębiorców zainteresowanych jednolitym rynkiem na terenie Unii Europejskiej.

Prezydium konferencji. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO KrakówW skład zarządu Pani Agnieszka Libura. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Krakównowo powstałej organizacji weszły: President of the Management Board jest Pani Agnieszka Libura, Vice Presidentem została Pani Agata Nogieć a Lawyer / Account advisor to MB Pani Natalia Świderska. Głównym cel to działanie zgodnie z hasłem Europa w gospodarce, gospodarka w Europie.

Pierwszą impreza, którą zorganizowali to Debata przedsiębiorców, mediów oraz kandydatów na eurodeputowanych. Spotkanie odbyło się Pani Agata Nogieć. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków na terenie Hotelu Rubinstein Pani Natalia Świderska. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków Residence w Krakowie.

W debacie uczestniczyli następujący kandydaci na Europosłów z terenu Krakowa:

Uczestniczki konferencji. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków- Ryszard Legutko z PiSUczestnicy konferencji. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków
- Joanna Senyszyn z SLD
- Bogusław Sonik z PO
- Monika Piątkowska z PSL
- Jadwiga Emilewicz z PR

Pani Katarzyna Zachariasz poprowadziła Debatę.

Uczestnicy konferencji / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków Kim jest osoba,Uczestnicy konferencji. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków która to spotkanie prowadziła - cyt. ... dziennikarka działu gospodarczego Gazety Wyborczej. Specjalizuje się w tematyce funduszy europejskich, przedsiębiorczości oraz współpracy nauki z biznesem. Otrzymała m.in. w konkursie na najlepsze teksty dziennikarskie poświęcone własności intelektualnej, organizowanym przez Urząd Patentowy RP i wyróżnienie od Związku Banków Polskich za teksty o instrumentach zwrotnych dla przedsiębiorców.

Debata składała się z czterech Rund:
1. Runda nosiła tytuł - Gdzie w Europie tkwi największy potencjał gospodarczy dla polskich przedsiębiorców?
2. Runda nosiła tytuł - Unia - rynek równych szans dla polskich przedsiębiorców - jakie ograniczenia chce Pan /Pani zniwelować dla polskich przedsiębiorców w kadencji 2014 - 2019 ?
3. Runda nosiła tytuł - Środki unijne 2015 - 2020 - wzmacniają czy osłabiają polskich przedsiębiorców ?
4. Runda nosiła tytuł - Polska a EURO - co dalej ?

W związku ze zbliżających się wyborami do Parlamentu Europejskiego miało być wspólnie z przedsiębiorcami przeprowadzić tą debatę której zadaniem było przeprowadzenie analiz kierunków działań, jakie powinno się realizowane w nowej kadencji przez przyszłych polskich posłów w Europarlamencie.

Z uwagi, że wśród „nowych” kandydatów na Europosłów jest wielu, którzy są w mijającej kadencji europosłami i mieli wytyczne i możliwość coś dla Polski zrobić - mimo to brak było dokładnych informacji co do tej pory zrobili na tak wysokim forum dla własnego kraju ?

(zdjęcia i materiał jest chroniony prawem autorskim)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.