Facebook Google+ Twitter

Etis Cup 2012 - najlepsze polskie kluby zagrają w stolicy

I Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Polonii Warszawa "Etis Cup 2012" rozpocznie się już 11 lutego na hali piłkarskiej Bemowo przy ulicy Księcia Bolesława 1/3. O zwycięstwo w turnieju stoczy bój najzdolniejsza młodzież z roczników do 2000 r.

W najbliższą sobotę na warszawskim Bemowie zagoszczą młodzieżowe ekipy 14 znanych polskich klubów. Wszystkie zespoły podzielono już na dwie grupy, w których zagrają systemem "każdy z każdym". Jedna połowa potrwa 10 min Drużyny mogą składać się z maksymalnie 12 zawodników, na boisku wystąpią składy 6 osobowe (5 plus bramkarz).

W grupie pierwszej wystąpią Arka Gdynia, Cracovia Kraków, Lech Poznań, Pogoń Siedlce, Polonia Warszawa I, Widzew Łódź, Zawisza Bydgoszcz. W drugiej zaś będziemy mogli zobaczyć w akcji zawodników AP 21 Kraków, GKS-u Bełchatów, Jagiellonii Białystok, Polonii Warszawa II, Sandecji Nowy Sącz, Śląska Wrocław oraz Warty Poznań.

Po meczach grupowych nastąpi faza pucharowa. Cztery pierwsze zespoły z obu grup zagrają o najwyższe lokaty. Pozostałe zespoły powalczą o miejsca 9.-14.

Oprócz pucharów i nagród rzeczowych, za najlepsze miejsca organizatorzy przewidują nagrodę fair-play. Zawodnicy powalczą także w kategoriach indywidualnych: najlepszy zawodnik turnieju, najlepszy bramkarz, najlepszy strzelec.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.