Facebook Google+ Twitter

Etiuda ożyje. Stary terminal zostanie uruchomiony podczas Euro

Podczas trwania Euro 2012, na lotnisku Okęcie w Warszawie, ponownie zostanie uruchomiony terminal Etiuda. Nazywany będzie strefą F.

Podczas trwania mistrzostw, powiększona zostanie strefa oczekiwania na lot i strefa kontroli bezpieczeństwa. / Fot. Foma, Gnu 1.2 http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Okecie_Terminal2_przyloty.jpg&filetimestamp=20070710181307Terminal Etiuda przez pięć lat obsługiwał pasażerów tanich linii lotniczych. Został zamknięty w 2009 roku. Podczas Euro 2012 będzie przeznaczony dla zorganizowanych grup kibiców. Jak podaje TVN Warszawa terminal ma działać tylko w dni po meczach rozgrywanych na Stadionie Narodowym.

Zobacz także: Lotnisko Okęcie przygotowuje się do przyjęcia kibiców na Euro

Na parkingu obok terminalu przygotowywana jest tymczasowa poczekalnia, która będzie mogła pomieścić około 3 tysięcy kibiców. Ponownie otwarty terminal Etiuda ma zostać przygotowany na przyjęcie kibiców jeszcze w maju.

Zobacz także: Buspas na Żwirki i Wigury całą dobę podczas Euro

Podczas trwania mistrzostw, powiększona zostanie strefa oczekiwania na lot i strefa kontroli bezpieczeństwa. "Chociaż przyloty i odloty w czasie Euro 2012 będą mogły się odbywać przez całą dobę, lotnisko nie przewiduje nocnych lotów dla pasażerów innych niż kibic" -podkreślał rzecznik lotniska, Przemysław Przybylski.

Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.