Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29292 miejsce

Etna znowu wybuchła. To już 7. erupcja w tym roku [Wideo]

W Katanii w nocy z 23 na 24 kwietnia w godz. 3.30 - 4.30, można było oglądać spektakularną, już 7. w tym roku, erupcję wulkanu Etna.

Etna / Fot. Josep Renalias/CC BY-SA 2.523 kwietnia wczesnym rankiem, widoczny był unoszący się nad wulkanem żar. Niezwykłe zjawisko zjawisko można podziwiać na poniższym filmie.


Erupcja Etny zafascynowała wielu turystów przebywających w tym czasie w Katanii. Częściowo zasłaniały ją chmury, lecz efekt i tak był imponujący. Kulminacyjny moment wybuchu obserwowano ok. godz. 3.

Zdjęcie satelitarne / Fot. NASA/domena publiczna"Niewidoczne były wysoko unoszące się gazy oraz popiół wulkaniczny, lecz od intensywnej emisji lawy nie można było oderwać oczu" - czytamy w serwisie naszswiat.net.

Aktywność wulkanu zmniejszyła się po godz. 4.30 rano. Pierwszy wybuch Etny w tym roku miał miejsce 5 stycznia, następny 9 lutego, kolejny 4 marca, 18 marca, 1 kwietnia, 12 kwietnia i ostatnia właśnie 23 kwietnia.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

kutas
  • kutas
  • 26.04.2012 06:35

wybuchy.to slowo na pewno zelektryzowalo speca od wybuchow profesora antonio.zastrzygl uszami zaruszal wasami i poczul sie jak w siodmym niebie .wybuchy.to jest jego zycie.to jest jego pokarm

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie ma co, sielskie widoki.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
  • Inka
  • 25.04.2012 14:46

Panie Chorążewicz - nie rób człowieku obciachu, i nie pisz bzdur.Zanim coś napiszesz przemyśl ;dobra rada. Intelektualistą owszem, jesteś .... ale na miarę" Matołów" z Platformy!

Komentarz został ukrytyrozwiń

To, że wolą widzę na co dzień. Ciekawi mnie tylko czemu to robią - boją się tego, że ludzie wpadną w panikę, czy czegoś innego?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Andrzej Chorążewicz
  • Andrzej Chorążewicz
  • 25.04.2012 13:51

Panie Grzegorzu. Media wolą się zajmować najgorszą bzdurą którą w chorej głowie wymyśli Kaczyński i Macierewicz niż rzeczami ważnymi i ciekawymszymi jak ich urojenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ostatnio to nie czasami tylko co i rusz. Do kompletu raz w tygodniu jest silne trzęsienie ziemi. Ciekawe jak media omijają ten temat - czyżby informacja, że nasza planeta wkroczyła w okres wzmożonej aktywności sejsmicznej nie była dla nich istotna czy też unikają jej bo zagraża czyimś interesom?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.