Facebook Google+ Twitter

EuCO S.A. odebrało Złote Serduszko i Kartę Telefoniczną z nr. 1

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-03-05 16:57

W warszawskiej siedzibie fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Prezes Zarządu EuCO S.A., Pan Krzysztof Lewandowski odebrał z rąk Jurka Owsiaka „Złote serduszko” oraz „Złotą Kartę Telefoniczną” z numerem jeden.

EuCO wygrało te licytacje składając najwyższe oferty podczas XXIII Wielkiego Finału WOŚP.
„Ten moment jest niezwykle ważny, „Serduszko numer 1” ale także „Złota karta numer 1” wędrują razem – tym razem do tych, którzy zaoferowali najwyższą cenę - 222 tysiące złotych za złote serduszko i 60 tysięcy złotych za złotą kartę telefoniczną. Bardzo dziękujemy, tym bardziej,
że Europejskie Centrum Odszkodowań to stały partner naszych licytacji. Życzmy sobie, żebyśmy mogli spotykać się wspólnie do końca świata i jeden dzień dłużej” – powiedział Jurek Owsiak.
Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. już od 10 lat pomaga Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Jest jednym z najbardziej hojnych darczyńców WOŚP, biorąc udział w licytacjach złotych serduszek i kart telefonicznych. Podczas finału w 2008 roku Spółka wylicytowała „Złotą kartę TP”
z numerem 1 za 55 tysięcy złotych, rok później „Złotą kartę” z numerem 1 za 60 tys. złotych. W 2010 roku EuCO wylicytowało „Złotą kartę” z numerem 2 za ponad 220 tys. złotych i dodatkowo „Złote serduszko” z numerem 6 za blisko 42 tys. złotych. Rok później najważniejszą „Złotą kartę” numer 1 udało się wylicytować aż za 200 tys. złotych. W 2013 roku przedstawiciele firmy zakupili „Złote serduszko” z numerem 1 za 150 tys. złotych, bijąc kolejny rekord w historii WOŚP i zakupili tradycyjnie „Złotą kartę” z numerem 1 za 45 tys. zł. W ubiegłym roku EuCO ponownie wylicytowało Złota Kartę z numerem 1 za 50 tys. złotych.

„Cieszę się, że już po raz dziesiąty możemy wspierać Wielka Orkiestrę Świątecznej Pomocy, też życzę nam wszystkim, abyśmy przy takich okazjach spotykali się do końca świata i jeden dzień dłużej. W EuCO wiemy, że warto pomagać. Wszyscy razem – pracownicy, partnerzy i co najważniejsze klienci EuCO jesteśmy dumni z tego, że możemy być nazywani „stałym partnerem” Orkiestry Jurka Owsiaka i po raz kolejny dołączyć do tych, którym zależy na utrzymaniu wysokich standardów w leczeniu dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz na godnej opiece medycznej seniorów”- powiedział Pan Krzysztof Lewandowski, Prezes Zarządu Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A.

Przed trzema laty EuCO było organizatorem i głównym sponsorem koncertów podczas finału WOŚP w Legnicy, podczas którego udało się zebrać dla Orkiestry rekordową kwotę 150 tysięcy złotych. Za wieloletnie wspieranie WOŚP i hojność, EuCO zostało wyróżnione medalem XV-lecia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. jest wiodącą w Europie firmą, która pomaga w uzyskiwaniu odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach. Jako jedna z nielicznych firm odszkodowawczych posiada własną kancelarię prawną. Od 2004 roku Spółce zaufało już ponad 120 tysięcy osób.
W skład Grupy Kapitałowej EuCO wchodzą: Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. jako podmiot dominujący, Kancelaria Radców Prawnych EuCO Joanna Smereczańska-Smulczyk i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Evropské Centrum Odškodného s.r.o. (spółka działająca w Czechach) oraz Kártalanítási Központ Kft. (spółka działająca na Wegrzech), Europske Centrum Odskodnenia s.r.o (spółka działająca na Słowacji), a także rumuńska spółka Centrul European De Despagubiri SRL z siedzibą w Bukareszcie.
(Łukasz Grzelec)

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: WOŚP euco


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.