Facebook Google+ Twitter

Eugeniusz Kłopotek i "polityczne milczenie"

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-03-12 14:11

Polityk Polskiego Stronnictwa Ludowego, Eugeniusz Kłopotek postanowił "politycznie zamilknąć". Bydgoski poseł ludowców napisał w oświadczeniu dla mediów, że zdecydował powstrzymać się od komentowania w mediach bieżących wydarzeń politycznych.

Ma to związek
z "ostatnimi poczynaniami Platformy Obywatelskiej i premiera Tuska, które godzą w spójność koalicji PO-PSL i łamią zasady, na których oparto jej funkcjonowanie"- napisał w oświadczeniu poseł Kłopotek. Nie wyjaśnił jednak, o jakie poczynania chodzi.

Według polityka PSL, członkowie jego partii różnią się co do tego, jak odnosić się do poczynań i "zaskakujących propozycji" koalicjanta. Poseł Kłopotek wyjaśnił, że zdecydował się na milczenie w tej sprawie, by nie upubliczniać tych różnic w PSL. Zaznaczył, że w swoich wypowiedziach prezentował zawsze własne opinie, które podzielała część członków Polskiego Stronnictwa Ludowego, jednak nie wszyscy.

Eugeniusz Kłopotek dodał, że to, jak długo będzie trwać jego "polityczne milczenie", zależy od sytuacji w koalicji PO -PSL.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.