Facebook Google+ Twitter

Eugeniusz Kłopotek przeprosił Julię Piterę

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-09-17 14:39

Eugeniusz Kłopotek przeprosił minister Julię Piterę za ostre i przykre słowa wypowiedziane pod jej adresem. Jak tłumaczył, wypowiedział je w ferworze "wymiany ciosów".

Jednocześnie poseł PSL oczekuje, że minister do walki z korupcją przeprosi go z trybuny sejmowej za publiczne pomówienie.

Jak zapewnił poseł Kłopotek, wczoraj tekst przeprosin został wysłany do minister Pitery: Parlametarzysta w piśmie szczegółowo przedstawia kalendarium zdarzeń związanych ze sprawą jego interwencji, dotyczącej drogi, łączącej stację benzynową w podbydgoskiej Zielonce z planowaną drogą ekspresową S5.

List Kłopotka do minister Pitery dotarł nie tylko do bezpośredniej adresatki. Otrzymali go również - z prośbą o podjęcie działań, które spowodują, że Julia Pitera zaprzestanie praktyk niegodnych posła i ministra - premier Donald Tusk, marszałek sejmu Bronisław Komorowski i przewodniczący Klubu Parlamentarnego PO Zbigniew Chlebowski.

List dotarł także do prezesa PSL Waldemara Pawlaka oraz przewodniczącego Klubu Parlamentarnego tej partii Stanisława Żelichowskiego.

Oni z kolei mają na najbliższym spotkaniu koalicyjnym poruszyć temat działalności i praktyk stosowanych przez minister Piterę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.