Facebook Google+ Twitter

Eugeniusz Wróbel zginął, bo nie dał synowi pieniędzy na samochód?

  • Źródło: Dziennik Zachodni
  • Data dodania: 2010-10-18 09:00

Śledczy szukają motywu zabójstwa Eugeniusza Wróbla. Jak udało nam się ustalić, 30-letni syn zamordowanego sprzedał niedawno samochód, toyotę corollę osobom kojarzonym w świecie przestępczym - dowiedział się Dziennik Zachodni. Być może chciał od ojca zdobyć gotówkę na nowy wóz - doszło do sprzeczki, która zakończyła się tragedią. To jedna z hipotez, którą sprawdzają policjanci.

 / Fot. PolskapresseZ naszych informacji wynika, że 30-letni Grzegorz W. to z zawodu informatyk, nie ma żony i czasowo mieszkał w Stanach Zjednoczonych. Był skryty, a konflikt z ojcem miał trwać kilka lat. Prokuratura nie wyklucza, że zostanie przesłuchany przez biegłego psychiatrę, natomiast w poniedziałek rano do sądu rejonowego w Rybniku trafi wniosek o tymczasowe aresztowanie.

Grzegorz W. usłyszał dziś zarzut zabójstwa swojego ojca, byłego wiceministra transportu i wicewojewody śląskiego. W śledztwie przyznał się do zabójstwa. Nadal trwają poszukiwania ciała. Jak udało nam się nieoficjalnie potwierdzić - po zabójstwie ciało zostało poćwiartowane.

Eugeniusz Wróbel był ostatni raz widziany w piątek w swoim mieszkaniu w Rybniku przy ul. Hibnera.

Jack dziennikzachodni.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.