Facebook Google+ Twitter

Euro 2008 nie obejrzymy w TVP?

- TVP nie podpisała umowy z Polsatem w sprawie nabycia części praw do transmisji meczów piłkarskich mistrzostw Europy 2008 - informuje serwis www.newsweek.pl.

 / Fot. www.newsweek.plJak wynika z komunikatu jaki otrzymał wczoraj wieczorem z Polsatu tygodnik "Newsweek" 6 lutego miało dojść do potwierdzenia przed notariuszem wynegocjowanej umowy na nabycie przez TVP części praw do transmisji spotkań z piłkarskich mistrzostw Europy 2008. TVP miała transmitować m.in. wszystkie mecze reprezentacji Polski. Jednak przedstawiciele publicznej telewizji nie stawili się w umówionym terminie u notariusza. Takie zachowanie wyklucza możliwość pokazania Euro 2008 na antenie Telewizji Polskiej.

- Część meczów z mistrzostw Polsat pokaże na antenie otwartej, a wszystkie mecze będą pokazane w Cyfrowym Polsacie - czytamy w komunikacie.

Więcej na www.newsweek.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Mala strata. I tak nie ma co tam ogoladac..."poza 22 spoconymi pakerami rzucajacymi na trawe miechem":D

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Jednak przedstawiciele publicznej telewizji nie stawili się w umówionym terminie u notariusza"....hmm...w takim wypadku w "grę wchodzi" tylko komisja śledcza ds. "nie stawiania się w umówionym terminie"...tylko kto zostałby jej przewodniczącym....miałbym kilku (skrytych) faworytów;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 10.02.2008 13:09

Nie mieli czasu, bo zajmują się polityką. Od dawna powtarzam, że w domu publicznym, mediowym także płaci się tylko za przyjemności, a tych w naszym publicznym i misyjnym Woroniczu jest tyle, co brudu za paznokciami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.