Facebook Google+ Twitter

Euro 2012. Członkowie Klubu Kibica mają bilety w kieszeni?

Do Euro 2012 zostało 140 dni. W naszym cyklu "Odliczanie do Euro 2012" poznacie najświeższe informacje o biletach na turniej finałowy, przeczytacie o sytuacji naszych kadrowiczów oraz... wolontariacie miejskim.

Sonda

Który mecz będzie najbardziej emocjonujący?

 / Fot. Piotr Galas/W24Rzecznik Klubu Kibica Reprezentacji Polski poinformował, że jak na razie po bilety ze specjalnej puli dla finalistów Euro 2012 zgłosiło się około 10 tys. Polaków. Oznacza to według niego, że niemal każdy chętny, ma wejściówkę "w kieszeni". Pamiętajmy jednak, że za możliwości dołączenia do Klubu Kibica, trzeba zapłacić... 32 zł. Opowieści o biletach "na wyciągnięcie ręki", mogą więc być jedynie przynętą na "polujących" kibiców.

Jednocześnie przypominamy, że na portalu biletowym UEFY wciąż trwa odsprzedaż wejściówek. Z łatwością można tam upolować prawdziwe piłkarskie rarytasy - mecze Francja - Anglia, Portugalia - Holandia czy też bilet na półfinał! W obiegu, niemal 24 godziny na dobę, są wejściówki na spotkania rozgrywane na Ukrainie. Nieco trudniej zdobyć bilet na mecz w Polsce, ale i to nie jest niemożliwe. Wystarczy trochę cierpliwości i stały dostęp do internetu.

O bilety dostępne dla członków Klubu Kibica Reprezentacji Polski będzie można aplikować do 29 lutego, a odsprzedaż wejściówek na stronie UEFY potrwa do 1 marca.

Zbliża się również ostateczny termin zgłoszeń do Wolontariatu Miast Gospodarzy UEFA EURO 2012. Rejestrować można się na stronie wolontariatmiejski2012.pl do niedzieli 22 stycznia. Wolontariat ten to przede wszystkim okazja do zdobycia cennego doświadczenia, przy organizacji wielkiej imprezy sportowej. Uczestnicy projektu będą przede wszystkim pomagać zagranicznym gościom poruszać się po miastach-gospodarzach i dbać o to, by kibice mogli w pełni cieszyć się atmosferą Euro 2012.

O polskich kadrowiczach czytaj dalej --->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

M
  • M
  • 20.01.2012 13:47

Do kogo trafia ta opłata za dołączenie do Klubu Kibica? Słyszałam, że do prywatnych rąk zamiast na cel związany z rozwojem piłki... Czy coś wiadomo na ten temat? Znajomi nie chcą dołączyć do tego Klubu bo twierdzą, że to "przekręt".

Komentarz został ukrytyrozwiń
bUBa
  • bUBa
  • 19.01.2012 23:11

dobry artykuł!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.