Facebook Google+ Twitter

Euro 2012. Na zyski liczy również seksbiznes

Do Polski na Euro przyjechała armia kibiców z całej Europy oraz liczne zastępy kibiców-seksturystów. Liczą na tanią "rozrywkę" - tańszą niż gdziekolwiek indziej. Bo ponoć Polska i Polki są tanie.

 / Fot. Kay Chernush for the U.S. State Department/Public DomainWedług znawców rynku, miasta gospodarze Euro w Polsce i na Ukrainie, mają szeroką ofertę usług erotycznych i dosłownie toną w propozycjach.

Do miast gospodarzy meczy futbolowych, zjechały dziewczyny z całej Polski. A ukryte punkty zatrudnienia "biorą" je dosłownie na pniu i bez większej selekcji. Warunek - muszą być młode. W internecie roi się od ogłoszeń na ten temat. Dla przykładu, zaledwie jeden wrocławski klub go-go, chce zatrudnić 50 kobiet.

Zwykle treści ogłoszeń są podobne. "Doświadczenie nie jest wymagane! Przyjemny i bezpieczny klimat" - pisze serwis Wyborcza.pl. Organizatorzy usług erotycznych zaczynają wpadać w rozpacz nie z powodu, że mogą wpaść w ręce policji, a nadmiaru chętnych dziewczyn do pracy. Tak jest np. w Poznaniu. Z natłoku dziewczyn, spadły ceny usług. Efekt taki, że jeśli dotąd godzina "pracy" kosztowała 200 zł, to teraz wynosi 150 zł.

W Poznaniu wszystkie możliwe do wynajęcia mieszkania są już pozajmowane przez dziewczyny. Obrotny menedżer w seksbiznesie z Poznania, szuka teraz pilnie dziewczyn, do pracy w Gorzowie. Właściciel agencji towarzyskiej zapewnia, że dwie godziny drogi z Poznania do Gorzowa to niewiele, a zarobić mogą znacznie lepiej niż w mieście targów.

Ten sam obrotny menedżer pyta dziewczyny o wiek. I nic więcej. Podkreśla, że język obcy nie jest wymagany. Bo przecież klienci rozrywek erotycznych nie przychodzą rozmawiać a dobrze bawić się i zaznać miłych emocji oraz poszukiwanych przeżyć.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

znawca
  • znawca
  • 11.06.2012 17:04

najgorsze go go na gwarnej

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.