Facebook Google+ Twitter

Euro 2012. Poznań tonie w brudzie!

Władze miasta chyba nie spodziewały się aż tylu zagranicznych kibiców. Służby porządkowe nie wyrabiają się ze sprzątaniem!

 / Fot. Aleksandra BrączykWczorajsze pożegnanie Irlandczyków na Starym Rynku było testem dla miasta. Niestety Poznań nie spisał się. Ok. godziny 20 czyli na krótko przed ostatnim meczem, na ulicach miasta zalegały śmiecie.

 / Fot. Aleksandra BrączykNa domiar złego, na Starym Rynku, chętnych do sprzątania jak na lekarstwo. Sytuację ratowały osoby szukające puszek i pustych butelek, które można sprzedać. Widok był przykry, a komentarze zagranicznych gości jeszcze gorsze. Na szczęście do końca spotkania Irlandii i Włoch, Stary Rynek, nie na długo, ale znowu był czysty.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

poznaniak w Gdańsku
  • poznaniak w Gdańsku
  • 25.06.2012 10:26

Jestem z Poznania a obecnie mieszkam w Gdańsku, moje pierwsze wrażenie (choć zawsze uważałem, że w Poznaniu mogłoby być bardziej czysto) to takie, że Gdańsk jest strasznie brudnym miastem w porównaniu do Poznania. I jest to spostrzeżenie nie związane z Euro 2012, bo mieszkam już w Gdańsku od paru miesięcy, ale codzienna obserwarcja. Może i jest faktycznie poznańskie władze nie uwzględniły, że po "gościach" zagranicznych trzeba więcej ekip sprzątających. Ale tak się właśnie zastanawiam... czy większy problem w tym, że za mało środków przeznaczono na sprzątanie czy w tym... jaką ci "prześwietni i kulturalni" goście z "zachodu" zostawiają po sobie pamiątkę? A zysku z Euro 2012 nikt nie ma... ani miasta gospodarze, ani zwykli ludzie a tym bardziej już Polska jako taka...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mecenas
  • Mecenas
  • 19.06.2012 17:57

Władze Poznania zamiast pomyśleć o tym wcześniej topiły pieniądze w jakieś "trawiaste autobusy"mające promować nie wiadomo co.Wszyscy w Poznaniu byli tym zachwyceni ,a teraz się okazuje że bardziej niż ten ponoć ekologiczny autobus przydała by im się spalinowa śmieciara.Śmiech na sali.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 19.06.2012 16:41

Poznań jako gospodarz ME ma milionowe długi do spłacenia i kupę syfu do posprzątania ,tyle Poznaniacy mają z tych mistrzostw . Jak mówi staropolskie przysłowie - tyle zysku co w pysku!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
  • Jolka
  • 19.06.2012 15:43

Goście dopiero co wyjechali i po co te smutki ? Do roboty !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Poznaniak
  • Poznaniak
  • 19.06.2012 11:36

To się posprząta a kasa zostaje. A w domu masz tez tak czysto !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.