Facebook Google+ Twitter

Euro 2012. Smuda: Musimy wejść w ten turniej

Reprezentacja Polski nie pokonała w swoim pierwszym meczu na Mistrzostwach Europy 2012 Grecji. Mimo to, dała z siebie wszystko i czeka już na bój z Rosją. "My dopiero musimy wejść w ten turniej" - przekonuje trener Franciszek Smuda.

Po ostatnim gwizdku głównego arbitra z pewnością wiele osób czuło niedosyt. Polska mogła ten mecz wygrać, ale mogła go także przegrać. Ekipa trenera Franciszka Smudy musi się jednak cieszyć ze zdobytego jednego punktu. Po starciu z Grekami, szkoleniowiec gratulował swoim podopiecznym dobrej gry. "Nie wyróżniałem nikogo indywidualnie, gratulowałem wszystkim, gdy schodzili z boiska. Powiedziałem głowa do góry, bo gorzej, gdybyśmy przegrali" - mówił na łamach portalu onet.pl, Smuda.

To nie koniec imprezy polsko-ukraińskiej. To dopiero początek i miejmy nadzieję, że kolejne mecze już wygramy. Franciszek Smuda uważa, że nie ma co sobie zawracać głowy remisem z Grekami. Jak podkreśla, jego ekipa nie stoi na straconej pozycji. Zatem trzeba rozpocząć operację "Rosja" i spróbować utrzeć nosa temu niezwykle silnemu przeciwnikowi. Szkoleniowiec Polski nie ukrywa, że "Sborna" to faworyt grupy.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.