Facebook Google+ Twitter

Euro 2012 - spoko?

Czy „pokaleczeni” Polacy wyjdą na boisko w pełni sprawni i zawalczą jak lwy? Ważnym elementem w takich rozgrywkach jest wsparcie ze strony kibiców. Właśnie ono zdecydowało w znacznym stopniu o tym, że nasi osiągnęli sukces w meczu z Rosją!

Naszym doping dajmy! / Fot. Ryszard Jan Zagórski W meczu inauguracyjnym Polska zremisowała z Grecją 1:1, a Rosjanie pokonali Czechów 4:1. Po remisowym meczu Polska – Rosja (1:1) zadajemy sobie pytanie: czy Polacy wyjdą z grupy? W sobotę Rosjanie zagrają z Grecją, a Polacy z Czechami. Będą to „bitwy” o awans!

Czy „pokaleczeni” Polacy wyjdą na boisko w pełni sprawni? Ważnym elementem w takich rozgrywkach jest wsparcie ze strony kibiców. Właśnie ono zdecydowało w znacznym stopniu o tym, że nasi osiągnęli sukces w meczu z Rosją! Podczas meczu Polski z Grecją doping naszych był taki sobie. Gdzie podziały się zaśpiewy i gdzie piosenka, mająca zagrzewać naszych do walki?

„Koko, koko Euro spoko
piłka leci hen wysoko.
Wszyscy razem zaśpiewajmy
naszym doping dajmy!”


Czyżby Polacy wstydzili się swojej kultury, swoich korzeni i tego wszystkiego, co nam dają nasze tradycje? A może to „niesłuszny” zespół wygrał konkurs na hymn polskiej kadry? A doniesienia w stylu, że Polska może zostać ukarana przez piosenkę "Koko koko euro spoko" to już zupełna paranoja. To na tym polega nasza wolność w Europie?

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

Andrzej Porazińsk
  • Andrzej Porazińsk
  • 02.08.2012 21:54

Euro kicha i na Igrzyskach Olimpijskich cienko. Oj, co to będzie z naszym sportem?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Optyk
  • Optyk
  • 11.07.2012 11:34

Teraz się zacznie. Zobaczymy jak wyjdą gospodarze tych obiektów, czy nie jak Zabłocki na mydle!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ubu Seba
  • Ubu Seba
  • 09.07.2012 10:11

Przykre to, że sie wstydzimy swojego!!!
Jestem jeszcze młody, ale poznaję tą naszą zaściankowość. To chyba trudna cecha Polaków!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Wieśniak sfrustrowany
  • Wieśniak sfrustrowany
  • 03.07.2012 12:03

Jednak Polacy reprezentują wioche. Nie są na tyle odważni aby sie chwalić swoim historycznym dorobkiem i tym co zostało uznane przez demokratyczne formy ustalone a chodzi mi o piosenke i zespół. Komu tak Jarzębina jako zespół nie pasuje??? Komu nie pasuje tekst??? Komu jest źle z tego powodu, że ta piosenka została wybrana w demokratycznych wyborach??? Wiocha ot i co!!!
Już po Euro i co???

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lech Czech
  • Lech Czech
  • 01.07.2012 22:57

Euro i po. Spoko! Piosenka została. Nikt specjalnie jej nie pośpiewał i nie pokazaliśmy tego co mogliśmy. Ktoś sobie wybudował, ktoś przegrał i ktoś wygrał. Wszystko sie kręci wokół tego samego PIENIEDZY!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Chłopak chętny do kopania p
  • Chłopak chętny do kopania p
  • 26.06.2012 13:23

Nie tak spoko. Smuda sie gimnastykuje i co?
Ostatnie miejsce nasze to dobrze? A nie mógł selekcjoner pierwszej wody coś zamieszać jak kiedyś kijkiem Wisłe sie zawracało i coś wygrać! Wszyscy by podskakiwali z radochy a tak dno kompletne. Chłopak do bicia. Lato bedzie następny!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kibic 2
  • Kibic 2
  • 20.06.2012 15:05

Ten reprezentant to Jan i ma coś w sobie z jasnowidza poza wiedzą oczywiście. Dlaczego wcześniej nie działał ostro aby być wybranym? Ale lepiej późna jakt sie mówi niż wcale.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lech Czech
  • Lech Czech
  • 17.06.2012 19:20

Poszło tak jak przewidywał pewien reprezentant naszego kraju broniący kiedyś bramki. Czyżby wiedział coś wcześniej, co zdecydowało o takim obrocie tego kopania piłki. Przecież w drugiej połowie mecz wyglądał jakby to nie Polacy grali czyli jakaś inna drużyna. Godny pożałowania przedstawienia koniec!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Andrzej Poraziński
  • Andrzej Poraziński
  • 16.06.2012 21:41

Cienko dzisiaj naszym idzie. Lewandowski nie radzi sobie podobnie coś dziwnego z Obraniakiem. Ataku brak i pomocy. Obrońcy zaczynają atakować. Co za historia???

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirka Z
  • Mirka Z
  • 15.06.2012 10:20

Szkoda, że nie słychać tej piosenki na stadionach! Przykro mi jest, że panie z zespołu Jarzębina zostały tak potraktowane. Pomimo wyboru piosenki przez nie wykonywanej nie słychać i nie widać na stadionach i w mediach. Wierzę, że to się wyprostuje i ta piosenka ożyje tzn będzie normalnie traktowana!