Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26346 miejsce

Euro 2012 w mundurze

Dziś, o godz. 10, uroczystym wejściem wszystkich drużyn, rozpoczął się turniej halowej piłki nożnej służb mundurowych i administracji. Turniej odbywa się w Zespole Szkół Katolickich w Sieradzu, przy ul. Krakowskie Przedmieście 123a.

Plakat reklamowy turniej / Fot. Piotr AndrzejakTurniej halowej piłki nożnej służb mundurowych i administracji " Euro 2012 w mundurze" jest wydarzeniem promującym "Łódzkie Euro 2012" - projekt Włodzimierza Fisiaka, marszałka województwa łódzkiego. Projekt ruszył w wyniku podpisania 25 kwietnia 2007 roku listu intencyjnego przez ponad 50 przedstawicieli środowisk sportu, polityki i kultury. Województwo Łódzkie odegra istotną rolę w organizacji Euro 2012. Bogata oferta, profesjonalna baza sportowa i atrakcyjne imprezy towarzyszące sprawią, że obok starań o organizację meczów, Łódzkie stanie się ośrodkiem turystyczno-rekreacyjnym w czasie trwania Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku.

Jednym z celów turnieju jest także popularyzacja zagadnień związanych z bezpieczeństwem imprez masowych oraz promocja ziemi sieradzkiej. Wszystkie drużyny podzielono na dwie grupy.

Grupa A:
Zaproszeni goście miedzy innymi płk Mirosław Siedlecki dowódca JW1551, Dariusz Olejnik starosta sieradzki i prezydent miasta Jacek Walczak / Fot. Piotr Andrzejak1. Państwowa Straż Pożarna
2. 15 Sieradzka Brygada Wsparcia Dowodzenia
3. Dowództwo Garnizonu Warszawa
4. Starostwo Powiatowe Sieradz
5. Państwowa Straż Rybacka
6. 32 Baza Lotnicza Łask
7. Powiatowa Komenda Policji SieradzGrupa B:
Jedna z drużyn, na zdjęciu drużyna urzędu miasta / Fot. Piotr Andrzejak1. Zakład Karny
2. Oddział Ratownictwa Medycznego
3. Marynarka Wojenna
4. Wojskowa Akademia Techniczna
5. Urząd Miasta Sieradz
6. Poczta Polska
7. Dowództwo Wojsk LądowychW pierwszym dniu rozgrywek mecze będą odbywać się do godz. 18.40, zaś w piątek turniej rozpocznie się o godz. 9.30 a przypuszczalny czas zakończenia turnieju to godzina 18.30. Organizatorami tej imprezy są: 15 Sieradzka Brygada Wsparcia Dowodzenia, miasto Sieradz oraz powiat sieradzki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.